• Komunikace není operativní
    • Již týden jim trvá vrácení peněz
    • Dodací lhůta není dle informací na e-shopu

Na e-shopu uvedeno: "při objednávce do 11:00 je možné expedovat ještě v den objednání"
    Nebylo dodrženo prý z důvodu množství objednávek. Dodací lhůta by tedy byla 5 dní. Objednávka zrušena, dodnes nemám peníze zpět.
    Přitom by stačilo opravit informace o dodání a bylo by.

• Slušně rychle

• věcné jednání

• nekompetentní člověk na druhé straně telefonu
    • nevolají zpět a hlavní telefon nefunguje
    • nehodlají řešit reklamace

Pozor ač je to neuvěřitelné, motorové zařízení se dodává bez oleje. Nikde to není napsané až v návodu na straně 8.
    Při startování se utrhla startovací šnůra. 3x jsem zatáhnul. Bylo mi oznámeno, že se jedná o běžné opotřebení.
    Paní na druhé straně telefonu je odborník, vůbec neví o jakém zboží mluví, vše je pro ní bezproblémů.
    Za elektrocentrálu jsem dal 29tis a nestojím ani za výměnu šnůry v záruce.

• dobrá komunikace s prodejcem

Ochota

• chtějí poslat hodnocení aniž by zboží dorazilo

Zatím objednané zboží nedorazilo-Není co hodnotit.Nevím co tím sledujete?

• Spolehlivost, rychlost dodání, perfektně zabalené zboží, naprosto profesionální přístup.

Objednané zboží nedodali!!!

Pro mne nová společnost. Je to první,a velmi pozitivní zkušenost. Jsem spokojen.

• Na webu bylo psáno ,že zboží teprve bude k dispozici. Předpokládám ,že mi tedy váš dokument o recenzi přijde ve chvíli kdy již zboží budu mít nebo mi někdo napíše ,že je na cestě??? Proto nyní nemohu psát objektivní hodnocení. Není co hodnotit. Možná zlepšit návaznosti v systému . Nikdo se mi zatím nijak neozval : -)

Zboží mělo být dodáno do 14-ti dnů, dnes je to přesně 14 dnů, u zboží se mezi tím zvýšila cena, a změnilo dodání do 3 týdnů, čekají na dodání od dodavatele, sami ani neposkytli informaci, že zboží zatím není, mimo jiné od jiného prodejce (Alza) jsem také čekal a to 2 měsíce, ale nedočkal jsem se , doufám, že se aspoň zde dočkám, zima začala a zakoupená věc je zapotřebí.

• Ochota a vstřícnost pracovníků obchodu
    • Kvalitně zpracované internetové stránky
    • Nabídka kvalitních produktů
    • Přepravní společnost GEIS

Zásilka měla být doručena 22.10.2021, do dnešního dne (1.11.2021) se tak nestalo. Prý zásilku někde ztratili.
    Pokud by GEIS doručil zásilku včas, nebo alespoň oznámil závazný termín doručení, byla by moje spokojenost s obchodem 100%.