• Rychlost zboží super zabalene

Kupoval jsem ledničku s poškozeným obalem. Došla i poškozená lednička. Obchod nemohl vědět, že je poškozená, bylo to na jiném místě než obal. Během velmi krátké doby s obchodem vše vyřízeno, domluvena finanční kompenzace k vzájemné spokojenosti. Takto by asi měl postupovat každý obchod!

Milý zákazníku,

velice Vám děkujeme za tuto přidanou recenzi. Krásně jste vyjádřil, že i v případě nepříjemností se jako obchod umíme k problému postavit a vyřešit ho ke spokojenosti zákazníka. O to více si kladného hodnocení skutečně vážíme :)

S přátelským pozdravem

Ochota, profesionalita

Dobrý den, Veroniko,

děkujeme Vám za přidané hodnocení, které pomůže i dalším zákazníkům s výběrem spolehlivého prodejce :)

Tým H-shop

Komunikace přes webchat - paní doporučila vhodné náhradní sáčky do vysavače, vše bez problémů, odesláno v den objednání.

Dobrý den, pane Trčko,

děkujeme Vám za přidané pozitivní hodnocení a jsme velice rádi, že jste byl s naším e-shopem spokojený :).
    Rádi Vám budeme k službám i u příštího nákupu.

Hezký den

• Spolehlivý. Super obchod

Dobrý den, Štěpánko,
    velice Vám děkujeme za pozitivní hodnocení našeho e-shopu.
    Jsme Vám plně k dispozici i u příštího nákupu :)

• vše OK

v danou chvíli nejvýhodnější nákup

Reakce obchodu H-shop - autorizovaný prodejce Haier

děkujeme, že jste si pro svůj nákup zvolil náš e-shop. Pevně doufáme, že jsme splnili Vaše očekávání :)

S přátelským pozdravem
    Tým H-shop

• Přesné vysvětlující informace k produktu poskytnuté prostřednictvím chatu, příkladná ochota, rychlost a vstřícnost manažerky prodeje na lince při řešení nejasností
    • Před dokončením objednávky se neobjevuje rekapitulace poskytující možnost kontroly všech údajů. Špatně se mi řešila změna kontaktních údajů, rozdílné zadání dodací a fakturační adresy.

Výborná komunikace na pomocné lince, přesné, úplné a odborné informace o produktu, rychlé a spolehlivé dodání zboží

Reakce obchodu H-shop - autorizovaný prodejce Haier

velice Vám děkujeme za přidané hodnocení nákupu na našem e-shopu, vážíme si toho :).
    Váš poznatek k finální rekapitulaci byl již předán ke zpracování našemu IT oddělení.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

• Bleskové vyřízeni
    • Příjemná cena
    • Bonus doprava zdarna

Naprostá spokojenost - doporučuji

Dobrý den, Ludmilo,
    velice si vážíme Vaší kladné recenze na náš e-shop a budeme se těšit u dalšího nákupu :)

Tým H-shop

Objednala jsem dopoledne a druhý den pračka byla doma. Jsem velice spokojená. Jak s pračkou tak s obchodem.

Reakce obchodu H-shop - autorizovaný prodejce Haier

děkujeme za projevenou důvěru a pozitivní recenzi našeho e-shopu :)
    Nezapomeňte svůj spotřebič také včasně registrovat pro získání odměn a prodloužené záruky 12 let. Veškeré informace najdete na našich stránkách https://h-shop.cz/content/7-vse-o-nakupu

Těšíme se u příštího nákupu
    Tým H-shop

• Objednáno v sobotu, přišlo v úterý. Takže velká spokojenost.

Reakce obchodu H-shop - autorizovaný prodejce Haier

děkujeme za Váš pozitivní feedback na náš e-shop. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojená, rychlé dodání je pro nás prioritou.

Pokud máte nějaké další připomínky nebo otázky ohledně e-shopu H-shop.cz, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme.

Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že Vás budeme moci obsloužit i v budoucnosti.

S přátelským pozdravem,
    Tým H-shop.cz