• Celkově velmi dobré zpracování informací k produktům
    • Velmi rychlé dodání výrobku - 2. den v zásilkovně
    • Malý dárek k nákupu mě velmi potěšil

I přes to, že jsem objednávku zaplatil online, byla odeslána s dobírkou a PPL ji po mně chtěla zaplatit - nepřevzal jsem ji a rovnou kontaktoval Gymio skrze e-mail, abych situaci popsal a poslal i print screeny o proběhnuté platbě. Je to již týden a nikdo se mi neozval a nereaguje… takže nemám ani objednávku, ani peníze.

Dorbý den,
    mrzí nás vzniklá situace, ale dnes jsme to již spolěcně vyřěšili a poslali vám novou včetně dárku a slevy na další nákup jako omluvu. Bohužel nám váš e-mail zapadl a v reklamačním systému, který máme na webu od vás nic hlášeno nebylo. Takže jsme ani nevěděli, že uběhl týden a od nás jste neměl reakci. Systém pro komunikaci s dopravcem je automatizovaný a nevíme jak se stalo, že tam byla nastavena dobírka když už jste platil.

Každopádně se za komplikace omlouváme a snad vám zboží bude dělat radost .

Kuba

• Balení
    • Krásný dopis k motivaci

• Kvalitní produkty, velká spokojenost

Produkty nej kvality, objednávám pravidelně!

vše ok, rychlé dodání, spokojenost !

Zakoupila jsem si vegan riise vanilka protein. Vzdy jsem protein, který jsem koupila zuzitkovala. V tomto případě musim napsat, že letěl do koše. Po otevřeni, vůně vanilky super, ale po ochutnání, něco nepředstavitelného:(( Chuť vanilky vymizela a zůstala chemická pachuť v ústech která se držela. Dala jsem ochutnat mé trenerce, která je mezin. spicka ve fitness kulturistice. Odpověď… nedá se to pozřít ba je to opravdu nechutné. Nemám tušeni, zda nabízený produkt otestujete, ale tento bych snad stáhla i z prodeje!

Reakce obchodu GYMIO

Vaše zkušenost nás velice mrzí - náš vanilkový protein je jeden z nejoblíbenějších a lidé ho mají moc rádi (opakovaně si ho objednávají) - tohle je ale Veganský protein (veganské proteiny často trpí na horší chuť) od prémiové Švédské značky Puhdistamo- Chuť je bohužel subjektivní záležitost (vždy při vývoji našich GYMIO produktů děláme senzorických test alespoň 30-50 lidí a na základě toho příchuť přizpůsobujeme tak, aby většine chutnala) Fakt, že je vaše trenérka špička ve fitness s hodnotcením příchutě moc společného nemá a ani my nedokážeme oblivnit chuť “cizích produktů”- tam hlídáme pouze kvalitu složení- i my spolupracujeme se špičkami ve fitness :)…Každopádně jste se nejdříve měla ozvat nám a společně bychom to vyřešili+ případně vám vrátili finance…
    Krásný den a věříme, že jinde naleznete příchuť, která vám bude vyhovovat.

rychle a spolehlive

• Kvalitní úplně vše co nabízejí .

• Kvalita
    • Originalita

Rychlé dodání. Dobře zabaleno .

Reakce obchodu GYMIO

Děkujeme za důvěru! Ať vše dobře slouží.

Poslali mi len polovicu objednávky a po týždni stále žiadna náprava

Reakce obchodu GYMIO

o naší chybě víme a mrzí nás to- bohužel byl během toho zmiňovaného týdne i víkend (kdy zásilky odesílat nejde) a kvůli interním záležitostem se nám to malinko pozdrželo. Hned jak jsme se k tomu dostali, tak jsme vás urychleně kontaktovali a doposlali vám produkt včetně dárku zdarma jako kompenzaci. Zároveň doprava zásilkovou sama o sobě zabere někdy až 3-4 pracovní dny a na SK ještě déle což mi urychlit bohužel nedokážeme. Vše co se dá tak okamžitě řešíme, ale jsme jenom lidi a někdy taky uděláme chybu při expedici nebo následné odpovědi.

Každopádně doufáme, že s vyřešením budete nakonec spokojena.

Krásný den,
    Jakub, GYMIO

• Urgentne vybavenie objednávky skvele

spokojenost, vše ok !

rychlost - kvalita

• Bez starosti jsem si zboží objednala z domova a bez problému jsem druhy den měla ,perfektně zabalene.Byla jsem míč spokojena

Přišla 15x větší bedna, než byl obsah uvnitř. Vtipné a originální popisky na ní ale byly hezké.
    Obchod komunikoval, pokud byly s objednávkou problémy a sjednal adekvátní nápravu.

Reakce obchodu GYMIO

děkujeme za recenzi! Co se týká krabic, tak nejvíce ekologická varianta je mít pouze pár velikostí krabic( vzniká menší chybovost při balení atd…)a vždy se snažit obsah nacpat do nezmenší z nich :) někdy to prostě vyjde bohužel takhle “blbě”, že krabice je o hodně větší.

Krásný den!
    Kuba, GYMIO

Veľmi kvalitný a Veľmi výhodné nakupovanie

spokojenost, rychlé dodání !

• kvalitní materiály
    • skvěle padne