• Nabídka zboží - kosmetiky z Mrtvého moře, které jinde nenajdu, v tomto případě výhodně ve výprodeji.

Spolehlivý obchod, kvalitní zboží ,kosmetika Guy De On exkluzivně zde.

• Dobrý produkt za nízké ceny
    • Omezený sortiment

Velmi dobrý, doporučuji. určitě budu zde nakupovat.

velmi dobrá komunikace

• Prehlednost web. stranek
    • Profesionalita
    • Rychle doruceni

Profesionalita
    Rychlost doruceni

• Kosmetiku bez parabenů, která sedí mé pleti
    • Občas nemají všechno, musím čekat, než doplní zásoby a také používají jako dopravce Českou poštu, která je nejhorším dopravcem v zemi.

• Kvalita

Velmi vstřícný obchod. Rychlé odeslání zásilky.

• Předností je určitě cena. Připadá mi, že výrobky, které jsem zakoupila jsou velmi kvalitní, je to na pleti znát už po několika dnech a je přitom cenově dobře dostupná.
    • Není nutné na sebe natírat "tuny" krému, takže kosmetika dlouho vydrží.
    • Rozhodla jsem se nakoupit kvůli masce s přídavkem aloe a solí z mrtvého moře, tu mi doporučovalo několik známých. A když už jsem objednávala tu, zakoupila jsem hned několik dalších produktů na vyzkoušení.
    • Jedinou slabinou je asi to, že je kosmetika relativně málo známá. Nikde jsem si nevšimla žádné upoutávky, nikde v obchodě jsem ji nezahlídla, kdyby mi ji známý nedoporučil, asi bych se o ní nedozvěděla...

Neměla jsem žádné problémy s registrací ani s nákupem, zboží jsem platila dopředu převodem na účet a vše proběhlo rychle a v pořádku.
    Ano, kosmetiku bych určitě doporučila, minimálně masku z mrtvého moře s aloe, s tou jsem spokojená úplně na 100%.

• Obchod nabízí zajímavé zboží, které jinde neseženete.
    • - kvalita prodávané kosmetiky bez zbytečných chemických přísad
    • - skvělý servis

Nakoupila jsem v obchodě kosmetiku od Mrtvého moře, která má výborné účinky na citlivou pleť, protože neobsahuje parabeny a jiné škodliviny.
    Vřele doporučuji všem zájemcům o kvalitní kosmetiku.

• kvalitní výrobky

dobrá komunikace