• široký sortiment zboží
    • poměrně solidní ceny
    • Jó napot, žádná komunikace se zákazníkem
    • Zmatek v platbách ( v lepším případě)
    • dlouhé doručovací termíny
    • nejistota
    • neprofesionalita

Po týdnu pneu ještě nepřišly a na shopu píšou skladem ,tak to se mi zdá dost pomalé vyřízení objednávky.

• Dlouhá doba dodání,žádná komunikace

• Zboží které bylo objednáno přišlo v pořádku .

Po týdnu dorazili pneumatiky Matador místo objednaných Continental, zásilku jsme nepřevzal. Musím se přidat k ostatním a obchod nedoporučit.

Dlouhá dodací lhůta. 22.8. objednáno a 29.8. doručeno. Nakonec zboží dorazilo v odpovídající kvalitě a za dohodnutou cenu.

• nejlepší ceny na trhu
    • špatná a pozdní komunikace

• Důrazně nedoruručuji nákup v tomto obchodě, nakoupil jsem a zaplatil (naštěstí) kartou, zboží, které bylo uvedeno skladem ani po týdnu se objednávka ani nezačala vyřizovat. Budu muset na banku a platbu reklamovat a místo pneumatik jsou jen problémy.

• Doprava
    • Zboží které mají uvedené skladem, není skladem ale v externím skladu u dodavatele.
    • Poslali jiné zboží než to co jsem si objednal.

Dorazili mě úplně jiný pneumatiky než ty, který jsem si objednal. Po konzultaci s pneuservisem sem si je ale nechal, protože jsou kvalitně stejné jako ty původně objednané. Doprava se opozdila, nejspíš kvůli chybě v dopravě, na depo dojeli prvně 2 pneu, zbylé 2 až druhý den. Bohužel se nedá říct že bych mohl doporučit tento e-shop. Pokud je možnost radši objednat jinde.

• Pneu uvedené skladem, přijali objednávku ... 2x mě vyzvali k zaplacení a druhý den objednávku zrušili - pneu nemůžou dodat, protože nejsou nikde v Evropě !

• Přestože na webu této společnosti bylo uvedeno, že je zboží skladem, tak ještě stále cca již týden, čekám na dodání zboží. Po zavolání mi bylo řečeno, že prý zboží skladem bylo, ale na velmi vzdáleném skladě a tím, že prý trvá delší dobu dodání této pneu. (skladů prý mají hodně a dost daleko od sebe ...). Proto jsem z této zkušenosti od této firmy hodně rozpačitý.

Rychlé dodání a skvělé ceny, vřele doporučuji.