7.1.2014 v 17:29 jsem provedl nákup hry Rocksmith, protože jsem četl tady negativní reference, rozhodl jsem se prvně napsat na nonstop podporu dotaz o dostupnosti hry. Spíš jsem byl hlavně zvědavý na rychlost reakce. Můj email odešel v 17:41. V 18:49 přišla odpověď. Obratem jsem tedy poslal platbu a o platbě informoval opět GHS.cz. Protože převod šel v rámci Mbanky, tak v 19:55 jsem měl email s licenčním číslem. Myslím že nelze udělat víc. Mimochodem již mám i staženo. Takže mohu i potvrdit že zboží dorazilo v pořádku.

• neustálé vyjednávání o doručení zásilky
    • zasilka doposud nedoručena
    • špatná komunikace
    • nezveřejněný telefoní kontakt
    • si ze mě dělají asi prdel :D
    • TAKHLE BY TO PÁNOVÉ ROZHODNĚ NEŠLO!!!!!!!!!!!

Po objednání zboži přišel následující den mail o odeslání zboží přes Českou poštu.Po 9-ti dnech jsem se začal zajmat kde se nachází moje zásilka a bylo mně sděleno,že se asi někde stala chyba a balíček se zatoulal :D Zajmavé na tom všem je ,že provozovatel obchodu nebyl schopný poslat číslo balíku České pošty :D Zřejmě byl balík poslán nějakým poštovním holubem,který nezná cestu! Myslím si,že tento obchod pouze klame zákazníka, za co by jej měl někdo potrestat.

Dobrý den.

Zásilka je naskladněna a poté předána k balení.
    Pokud se v tomto procesu stane někde chyba a zásilka není zabalena je logické že číslo zásilky není možné dohledat.

Odeslání zásilky je jistě v našem zájmu. Je to podstata této činosti.
    Záměrné nebo klamavé info o odeslání zásilky by nám jistě nepomohlo.

Pokud vaše zásilka nebyla doručena v termínu moc nás to mrzí.
    Naši dva pánové na Technické podpoře se vám věnují nonstop a problém se dá jistě vyřešit.

Hezký den.

• všechno

nemá cenu se na tento obchod ani podívat

Dobrý den.

Nikoho nenutíme se na nás koukat :-)

Eshop funguje již 4 rokem.
    Za tuto dobu bylo odesláno kolem 2000 objednávek.
    Bohužel český národ je schopen reagovat pouze pokud je problém.

Eshop je velice specializovaný pouze na hry Guitar Hero a Rock Band.
    Obě hry se již nevyrábějí z tohoto důvodu je drtivá většina zboží již nedostupné.
    Dostupnost je uvedena u každého zboží.

Chápeme že jste zklamán z nedostupnosti zboží buhužel toho zboží jen prodáváme nevyrábíme jej!!

Hezký den.
    Majitel obchodu

• - nabízí zboží, které nemají skladem (ale objednávku potvrdí a nechají si ji samozřejmě i zaplatit)
    • - o navrácení peněz jsem si musela říkat několikrát
    • - peníze vrátili po 4 týdnech od objednání

příště zde určitě nenakoupím

• NIC
    • po objednání nic nedostanete
    • po napsání na email neodpovídají

Obchod vám vůbec nedoporučuji!
    Na svých stránkách mají napsáno nonstop technická podpora mně to přišlo, že tam není nikdy a nikdo...
    Radím vám neztrácejte s tímto obchodem čas ...

• Jeden z mála obchodů s tímto druhem zboží v ČR
    • Nulová komunikace se zákazníkem
    • Nemožnost kontaktovat přes mobil - neuveřejněno číslo, pomocí emailu bez zpětné vazby
    • Na zboží čekám již dva měsíce a stále nic
    • Neaktuální stránky - stav zboží na skladě
    • Pohrdání zákazníky

Nikdy bych tento obchod přátelům nedoporučil. Jsem opravdu znechucen zpětnou vazbou i nevčasným dodáním zboží...

Dobrý den.

Opravdu nás mrzí vaše zkušenost.
    Stránky s dostupností zboží se snažíme udržovat aktuální.
    Pokud je u zboží uvedeno "skladem" je tomu v 99% případů opravdu tak.

U zboží na objednávku je vždy uveden termín dodání.
    Bohužel nejsme výrobce tohoto příslušenství.

Vzhledem k charakteru zboží (velice specializované) nemůžeme zajistit perfektní dostupnost jako např. u mobilních telefonů.

Naši pracovníci na technické podpoře jsou vám k ruce 24 hodin denně.

Děkujeme za hodnocení.
    Majitel obchodu - Zdeněk Chudoba

• další rádoby e-shop
    • pouze virtuální nabídka
    • absolutní nekomunikace obchodu
    • podivné pohyby cen (žeby blížící se Vánoce?)
    • Guitar Hero Store a Guitar Hero Shop totéž jsou = stejná osoba, stejné IČ a adresy (viz. rejstřík firem na portále MSp ČR), stejný sortiment ale rozdílné ceny (má snad navodit zdání jakési konkurence?), takže recenze platí pro oba zmíněné tzv. "e-shopy"
    • po této zkušenosti si myslím, že kladné recenze psali kamarádi / spolužáci / sousedi / kolegové

po určitou dobu jsem sledoval stav konkrétního zboží, jakmile se změnil z "nedostupného" na "na cestě" objednal jsem za částku 3.199,- Kč, vzápětí přišel e-mail potvrzující objednávku
    o pár minut později druhý e-mail, že je zboží nedostupné
    k mému překvapení po návratu do e-shopu to samé objednané a prý nedostupné zboží svítí v nabídce se stavem "k dispozici", avšak už za cenu 3.799,- Kč, to už jsem se začal pídit co to je vlastně za obchod a zjistil to, co jsem psal výše (k mému překvapení na Guitar Hero Shop to samé zboží k dispozici tehdy tuším za 3.399,- Kč)
    na e-mail s dotazem, co to má znamenat, nikdo neodepsal, jedno vygůglené tel. číslo je mrtvé, druhé opakovaně po minutovém zvonění někdo típl
    následovalo storno objednávky a objednání totožného zboží přes amazon.de (fun-onlineshop), objednávka odpoledne 19.11., dodání zboží dopoledne 22.11., cena vč. poštovného cca. 2.700,-
    shrnutí: oba e-shopy jako další z kategorie neseriózních "garážovek" nebo studentských rádobypodnikatelských počinů, oběma obchodům se určitě vyhnu obloukem

• ma siroky vyber guitar hero poloziek
    • rychly support

Objednal som si hru, system mi oznamil ze zasielka bola odoslana ale nedostal som ju, tak som napisal a dostal som ako darcek hru navyse.

• - bohužel nic
    • - shop nereaguje na dotazy
    • - prezentuje na svých stránkách zboží skladem, které nemá

e-shop inzeroval položku "skladem" i když položka nebyla ani u výrobce. Po cca 10 dnech jsem se dotazoval na tuto položku, ale bez reakce. V této době stále svítila na stránkách jako "skladem". Po cca 5 dnech jsem objednávku zrušil. To už měl shop položku "u dodavatele". Totální zklamání, bez reakcí na e-maily, žádná komunikace, špatná zkušenost - nedoporučuji.

• o žádném nevím
    • na jejich eshopu je skladem zboží, které skladem nemají
    • peníze zaplacené předem vraceli po měsíci s tím, že zboží, které údajně bylo skladem, nemohou sehnat
    • velmi špatná komunikace

Očividně má shodného provozovatele jako guitarheroshop.cz. Proto jejich recenze patří i sem:

Objednal jsem zboží zrovna u nich, protoze ho podle stránek jako jediní měli skladem. Zaplatil jsem převodem a týden se nic nedělo. Po několika mailech bez reakce odepsali, že zboží skladem není, ale brzy bude doručeno. Po dalších třech týdnech urgencí jsem se dovědel, že moje zboží není k sehnání, a že pokud budu chtít tak mi vrátí peníze. Alespoň,že ty peníze vrátili...

SILNĚ NEDOPORUČUJI!

• Super nákup. Rychle a bez problému :) Doporučuji

Spokojenost

• Možnost platby předem
    • Velmi rychlé dodání
    • Zasílají informační emaily
    • Levné poštovné

S tímto eshopem jsem nadmíru spokojen. Hlavně z důvodu toho, že jsem zde koupil věc, kterou nikde jinde nemají. A tak doufám, že se zde naskytne opět něco unikátního. Navíc jsem byl potěšen, přijatelným poštovným. Seriózní jednání. Přeplatil jsem a přeplatek mi byl navrácen. Takto si obchod získá zákazníka - důvěrou. Takže doporučuji všem!