• Zboží skladem
    • Málo dopravců
    • Slabá ochota, vstřícnost ..
    • Dost vysoké ceny.

Svého času, do nedávna byla čs pošta absolutně nejhorší co se dopravy, služeb týče, v současnosti je naopak suverénně nejlepší. Narozdíl od jiných kteří např. už žádné sms info o době doručení nezasílají, Takže ač pošta podražila ceny služeb, tak pidi zásilka o pár gramech co se dá poslat touto poštou a pak to vyjde i s dobírkou o hodně levněji než u zbytku dopravců.

Reakce obchodu GuitarCentre.cz

zakoupil jste u nás dva kostěné pražce pro kytaru (á 150 Kč). Prodáváme vysoce kvalitní kostěné komponenty, které od nás odebírá řada tuzemských výrobců kytar. Cena se mi nejeví jako přehnaná, nehledě na to, že cena je vždy otázkou nabídky a poptávky. Pokud se Vám zdála cena vysoká, mohl jste komponenty zakoupit jinde, případně je nekupovat. Co se týče slabé ochoty a vstřícnosti - nepamatuji si, že bychom spolu komunikovali. Nekontaktoval jste nás ani telefonicky, ani emailem a veškerá komunikace byla vedena standartní cestou, kterou nám umožňuje administrace e-shopu.

Zboží zasíláme pouze prostřednictvím společnosti PPL. Jsme malý e-shop a štěpení mezi více dopravců by pro nás znamenalo horší ceny dopravy, které bychom poté museli zohlednit při stanovování cen přepravy i pro naše zákazníky. U objednávek nad 300 Kč nabízíme doručení do výdejního místa PPL za 69 Kč, což je prakticky na úrovni doporučeného psaní při zaslání přes ČP.

Za tým Guitar Centre, Pavel Vitáček

Velmi mne mrzí, že nebylo možné změnit způsob dodání ( žádal jsem dodatečně o dodání na mou adresu službou dpd ) malého dílu pro akustickou španělku, klasickou kytaru od firmy Schnieder. Jinak tento u Vás zakoupený nultý kostěný pražec byl v perfektní kvalitě za velmi příznivou cenu. Nebylo naprosto nutné nic připasovávat, jen díl vyměnit. Ale celkový dojem mi pokazilo zdlouhavé cestování do výdejního místa...

Reakce obchodu GuitarCentre.cz

V objednávkovém procesu jste si vybral dodání balíčku na výdejní místo DPD PickUp a tam byl také balíček promptně dodán. S žádostí o přesměrování balíčku na Vaši adresu jste nás kontaktoval až poté, co byla zásilka již připravena k vyzvednutí na výdejním místě. Pro změnu dodání na Vaši adresu jsme udělali maximum, tato změna ale nebyla umožněna dopravcem.

• poměrně potřebný sortiment
    • nemá stálou kompetentní službu na telefonu

Jedině v nouzi