Rychlá obědnávka i doručení.super

Vše přišlo v pořádku

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

děkujeme za kladné hodnocení a komentář. Díky velkému množství položek na skladě odesíláme ihned po objednání. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenk

• nabízené zboží "na skladě" ve skutečnosti nemají

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

děkujeme za vaši reakci. O vámi objednané zboží je velký zájem a bylo vykoupeno dřívějšími objednávkami. Nesmírně nás mrzí, že došlo ke komplikacím, za které se moc omlouváme. Doufáme, že i přes tyto negativní zkušenosti se na nás v budoucnosti obrátíte a věříme, že podobné problémy se již opakovat nebudou.
    S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Dobré ceny
    • Zajímavé zboží
    • Dobré možnosti levné dopravy
    • Některé výrobky se špatně hledají v e-shopu
    • Malý výběr rozměrů některých položek. Například spony do pneusponkovačky

Spokojenost, nakupuji opakovaně

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Rádi vidíme spokojenost našich zákazníků. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Výborné ceny.

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

velice nás těší, že jste byl/a spokojen/a s nákupem v našem e-shopu. Vaše spokojenost je pro nás motivací. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Když je psáno "skladem" tak je zboží vážně skladem
    • Skvělé ceny
    • Nezjistil jsem nevýhodu

SPOKOJEN DEKUJI

Seriozní informace

• Rychlost dodani

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

• Na eshopu je vše skladem a několik dnů po objednání zboží napíší email,že zboží dorazí cca za 2-3 tydny

S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Vše v pořádku

Rychlé doručení

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Snažíme se zákazníkům vycházet maximálně vstříc. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• je to rychlé a pohodlné.

• Žádné

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

Nákup pomocí e-shopu proběhl v pořádku i s dodáním zboží externí zásilkovou službou.

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

děkujeme za Váš čas pro hodnocení našeho eshopu. Velice si toho vážíme a těšíme se na příští objednávku. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Rychlé dodání a nižší cena než v kamenných obchodech

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

• Jediný obchod, kde jsem našel cívku do sekačky

S obchodem spokojenost.
    Pracovní stůl přišel za 2 dny. Jsem spokojen.