Nákup pomocí e-shopu proběhl v pořádku i s dodáním zboží externí zásilkovou službou.

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

děkujeme za Váš čas pro hodnocení našeho eshopu. Velice si toho vážíme a těšíme se na příští objednávku. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Rychlé dodání a nižší cena než v kamenných obchodech

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

• Jediný obchod, kde jsem našel cívku do sekačky

S obchodem spokojenost.
    Pracovní stůl přišel za 2 dny. Jsem spokojen.

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

přehlednost www stránek, zboží skladem, rychlost dodání

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

velmi děkujeme za tuto recenzi. Jsem nesmírně ráda, že máte s námi pozitivní zkušenost a že jsme vám dokázali v každém směru vyhovět. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Bezproblémová kommunikace, dodáno včas a v pořádku.

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Spokojený zákazník je naším cílem a jsem velmi ráda, že jste jedním z nich. Přeji vám mnoho dalších spokojených nákupů. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• dobrá komunikace s obchodem

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

velice nás těší, že jste byl/a spokojen/a s nákupem v našem e-shopu. Vaše spokojenost je pro nás motivací. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Nemožnost si u Toptransu vybrat den doručení

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

děkujeme za vaši reakci. Nesmírně nás mrzí, že došlo ke komplikacím, za které se moc omlouváme a doufáme, že i přes tyto negativní zkušenosti s dopravcem se na nás v budoucnosti obrátíte a věřím, že podobné problémy se již opakovat nebudou. Vaši připomínu budeme s přepravcem řešit.
    S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka.

Bezproblémová komunikace a doručení.Doporučuji

Vse funguje jak ma

• bez problámu

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, je pro nás důležitá. Budeme rádi, pokud se i v budoucnu obrátíte opět na nás. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Rychlá, bezproblémová komunikace

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

• Zboží dorazilo v pořádku. Ve čtvrtek objednáno 11:50 a již v pondělí v 11 hodin dopoledne jsem jí měl u sousedů, protože jsem nebyl doma, ale dopravce byl vstřícný a vyhověl mi.

Škoda, že mne dopravce kontaktoval jen pár minut před doručením.
    SMS s předpokládanou dobou dodručení zaslaná ráno s kontaktem na řidiče by byla lepší.

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

děkujeme za vaši reakci. Nesmírně nás mrzí, že došlo k takovýmto komplikacím, za které se moc omlouváme a doufáme, že i přes tyto negativní zkušenosti s dopravcem se na nás v budoucnosti obrátíte a věřím, že podobné problémy se již opakovat nebudou. V našem ujednání s dopravci máme zadané oznámení SMS zprávou s časem doručení. Vaši zkušenost určitě budeme konzultovat s přepravní společností.
    S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka.

Rychlé zaslání. Vše super.

• Rychlost dodání, cena.

Rychlá služba vše ok

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Rádi vidíme spokojenost našich zákazníků. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Známá snačka, velký výběr nářadí.
    • U některého zboží je špatná informace o dodání, případně naskladnění. Doporučuji před objednáním ověřit skladovost.

Reakce obchodu Gude-eshop.cz

Rychlost, dobré ceny, rozmanitost produktů.

vše OK