Rychlost, serióznost

• Dobrej přístup-bezproblémové jednání.Skvělá otevírací doba.
    • Zatím několik drobných nákupů-bez problémů
    • Nejsou to brigádníci-jsu tam dlouho a rozumí problematice
    • Jedna položka měla být skladem-výbojka(ta nejlevnější-nouzovka),ale nebyla-v každym případě-bylo mi řečeno,že do dvou dnů bude-a byla-stane se-za mě žádný problém.Dokonce se prodejce sám telefonicky ozval,že je na skladě.
    • Špatně se na netu hledá otevírací doba-to neni mínus-jen upozornění.

V okolí jedinej podobnej obchod-vstřícná otevírací doba-Majitel i Prodejce úplně v pohodě.Zatim jen několik drobných nákupů bez problémů-oproti 'Pražským' zatím luxus :) Samozřejmě výběr není tak velký-ale jsou ochotni sehnat co nemají.Takže na 100 % doporučuji.

• osobní kontaktování mé osoby ze strany prodejce

Vinikajici obchod,všem doporučuji.

• RYCHLOST

Super obchod doporučuji

• Osobní přístup

Osobní kontakt majitelem pro upřesnění objednávky

• Bleskové zaslání.

výborné

• Prijemnej contact s obchodniky a dobrenporadej
    • Nektery zbozybuz nebyli ale poradily jini

Prijemny nakupovani, dobre poradej. Kvalitni zbozi za dobrou cenu.

• Fajn ceny

Na základe mojej objednávky mi zavolali z obchodu, poradili lepší tovar, dokonca za oveľa menej peňazí, ochotne zaslali na dobierku na SK, tovar za 2dni doma. Topka

nemám výhrady.

• Hlavní slabinou byla dlouhá dodací doba.Ale to je zřejmě po zásahu gestapa,kdy byly sklady vyrabovány!!!

V pohodě

• sehnala jsem tu zboží, které v květince neseženu a za velmi rozumných podmínek
    • Při osobním odběru se nám hůře hledal, není dobře označen

S trochou tolerance pořídíte dost, přístup personálu je dobrý a fér.
    Doporučuju.