Smutná záležitost, zboží ještě nedorazilo, ale hodnocení se už vyžaduje.

Nesnáším když mi dorazí dotazník spokojenosti a zboží nikoliv!!! Samozřejmě platba předem....

• Neochota

Velmi špatná zkušenost s tímto e-shopem. NEDOPORUČUJI SI OD NICH NIC OBJEDNÁVAT, lepší najít konkurenční e-shop a ušetříte se zbytečných nervů. Neochota a šílená komunikace. POZOR na tento obchod.

Reakce obchodu GrowMax.cz

Děkujeme za recenzi. Možná by bylo vhodné uvést pravdivý důvod, proč nejste spokojen. Zákazník zakoupil zboží na společnost. Po obdržení zboží se rozhodl, že chce zboží vrátit. Ze zákona a dle obchodních podmínek, se kterými zákazník souhlasil, není možné zboží zakoupené na společnost vrátit. To, že se to zákazníkovi nelíbí, nás mrzí, nicméně budeme i nadále postupovat v souladu s obchodními podmínky.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednal jsem si zbozi, nechodilo vic nez tyden tak tam volam a rekli mi ze mi poslou vecer email..presli dalsi 4 dny a porad nic.

Včera jsem Vám posílal e-mail tohoto znění na který čekám odpověď:
    Dobrý den.
    Zásilka Hylite topení 750 mm/ 90 W s termostatem mně byla včera doručena v pořádku. Ale dnes po rozbalení jsem zjistil, že jaksi chybí
    návod v češtině a také což je ještě podstatnější závada - přívodní šňůra je opatřena zásuvkou, která neodpovídá českým standardům to znamená, že topení nelze bez nějakých úprav použít !!!
    Z tohoto důvodu Vás žádám o sdělení jak postupovat dál a v případě výměny zásuvky jak bude řešena záruka na tento výrobek.

Děkuji a očekávám urychlené vyřešení tohoto problému.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Chvilku komunikujou a pak nic

Eshop nekomunikuje, zasílá upravené sady produktů co neodpovídají produktovým fotografiím a popisu

Zbozi bylo skladem na webu.Po 3 dnech vytvoreni objednavky mi obchod napsal,ze zbozi nemaji...wtf

Reakce obchodu GrowMax.cz

Recenze byla nahlášena na Huereku! Zákazník používá záměrně jiné jméno a objednává zboží, které není skladem. Udělejte si obrázek sami....