• Zboží dobre. Komunikace s obchodem uspokojivá.
    • Bez výběru dodání více dopravců . Hrozně drahá doprava za malou věc. Delší dodání .Druzi dopravci jsou rychlejší ve vánočním shonu, to i ČP, která nemá na starosti jen rozvoz balíků.

Reakce obchodu Grilykrby.cz

Využíváme přepravce DPD a máme s ním lepší zkušenosti než s těmi které jsme vyzkoušeli. O rychlosti a kvalitě dodání Českou poštou bych nerad spekuloval, vyzkoušeli jsme jí a už nikdy.
    zdraví GrilyKrby.cz

Prozatím nemohu vyjádřit své zkušenosti, protože u výrobku není český návod který tam ze zákona má být

Reakce obchodu Grilykrby.cz

návod je zabalen přímo v udírně, je vícejazyčný a CZ verze je jedním z více jazyků ve kterých je napsán. Možná stačilo jen otočit o pár stránek dál ... :)

zdraví
    GrilyKrby.cz

V balíčku úplně něco jiného, nevím zatím, jestli schválně

Špatný, špatný, špatný! Objednával jsem zboží, které bylo uváděno, že je skladem. Hned jsem zaplatil, abych měl objednané zboží brzy doma. Nemám nic. Ani zboží, ani peníze. NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Grilykrby.cz

teplotní sondu co jste objednával o víkendu jsmv úterý odesílali přes DPD k Vám. V systému DPD pak vidíme že se Vám zásilku kurýrovi nepodařilo opakovaně doručit.
    Bohužel nedokážeme už ovlivnit jestli Vás kurýr zastihne nebo ne , ale termín nebo místo doručení si můžete změnit přes aplikaci MOJE DPD
    zdraví GrilyKrby.cz

• NAJDĚTE SI JINÉHO DOPRAVCE, PROTOŽE DODNES ZÁSILKA NEDORAZILA S TÍM, ŽE MI PANÍ OD DPD VOLALA, ŽE SE ZÁSILKA NEJDŘÍVE "ZTRATILA" A POTÉ, ŽE BYLA POŠKOZENA, TAKŽE JI MUSÍ "PŘEBALIT.

Reakce obchodu Grilykrby.cz

Vaši zásilku - chytrou sondu Meater jste si objednal večer 1. září a my jí odeslali dopoledne 2.září. Od pondělí se Vám jí pak přepravce marně snaží doručit, neúspěšně.
    Je nám líto že nejste spokojený, ale to že máte v telefonu SMS s datumem a časem doručení včetně kontaktu na řidiče a v mailu pak info jak případně změnit termín nebo adresu doručení - tak to je asi fakt maximum co dokážeme.
    zdraví GrilyKrby.cz

Objednávku jsem udělala 15.8.2022 a do středy 24.8.2022 se nic nedělo. Až jsem zavolala přímo do obchodu, tak mi bylo řečeno, že žádnou objednávku nemají i když ksem jim nadiktovala číslo objednávky, kterou jsem v potvrzovací emailu dostala. Po 20 minutách hledání objednávky mi bylo řečeno, že našli a odesilaji. Doteď nemám zboží a ani komunikace z obchodem není žádná

Reakce obchodu Grilykrby.cz

náš přepravce se Vás třikrát pokusil zastihnout na uvedené dodací adrese, bohužel ani jednou nebyl úspěšný. Sledovací kod k zásilce pro případnou změnu dodací adresy nebo termínu máte v mailu. Opravdu jsme se snažili, ale když nemáme baliček komu doručit, je to pak těžké ... :(
    Omlouváme se za komplikace, ale víc už opravdu neumíme
    GrilyKrby.cz

Na základě informace, že zboží je skladem a možnosti osobního vyzvednutí na prodejně byl vybrán tento obchod. Více jak 5 dní jsem nedostala žádnou odpověď a jaké bylo překvapení, kdy avizovaná prodejna na internetových stránkách na uvedené adrese není..

Dobrý den
    na uvedeném telefonním čísle jsme Vás několikrát zkoušeli kontaktovat, totéž na uvedeném mailu. Bohužel neúspěšně. Objednané dřevěné uhlí jste měla připravené u nás na recepci ( https://www.grilykrby.cz/info/o-nas/ ) , stejně jako to děláme u ostatních objednávek k osobnímu vyzvednutí . Více bohužel nedokážeme nabídnout :(

• Objednal jsem bezdrátové teploměry s dosahem 50m, byly mi doručeny teploměry s dosahem 10m. Po tel hovoru a omluvě paní, která zboží vyskladnila špatně, jsme se dohodli, že 4ks teploměrů s dosahem 10m si nechám a ona pošle 3ks teploměrů s dosahem 50m a rozdíl ceny zohlední ve druhé zakázce. Nic takového se nestalo

Reakce obchodu Grilykrby.cz

za omylem zaslaný model teploměru se omlouváme, novou zásilku máme pro Vás připravenou a čekáme na pokyn k odeslání - přesně jak jste se s kolegyní u nás z expedice domlouvali
    pěkný den

• Za cenu balného byl tovar omotán igelitem

Už nikdy v tomto obchodě nebudu nakupovat. Objednal jsem 3 ks pytle grilovacího uhlí, litinovou pánev a kartáč na čistění grilu. Pánev a kartáč byly omotány igelitem okolo pytle s uhlím, který cestou protrhli a kartáč i pánev byly celé od uhlí, krabice na pánev byla znehodnocena a uhlí potlučené. Za cenu balného by se mělo zboží odpovídajícím zbůsobem zabalit, aby cestou nedošlo k jeho znehodnocení. Na telefonický dotaz mi bylo vysvětleno že za nevhodné zabalení mohou skladníci. Protože se člověk objednávku nedomlouvá se skladníky ale s obchodem , který evidentně nemá na skladníky vliv, není vhodné zde nakupovat.

Reakce obchodu Grilykrby.cz

omlouváme se za komplikace, došlo k poškození obalu při přepravě a je škoda že jste poškození zásilky neřešil hned s přepravcem který Vám zásilku dovezl.
    Balení pytlů s uhlím do ochranné folie je běžné, ostatní položky Vaší objednávky byly baleny normálně v krabicích.
    Můžeme Vás ubezpečit že balné ani poštovné u našich zásilek neúčtujeme - a stejně tomu bylo tak i ve Vašem případě.
    GrilyKrby.cz

Bohuzel jsem nebyl informovan o cene dodatecneho zbozi, ktere jsem potaval, v kompletu (ktery nebyl k dispozici) je cena meho nakupu o 20% (2000Kc) nizsi, navic komponentu, kterou jsem poptaval jiz nejde zminovane zbozi objednat ;(

Reakce obchodu Grilykrby.cz

objednával jste gril bez stojanu, pochopitelně za nižší cenu a za tu jsme Vám ho i dodali. Bohužel díky potížím výrobce s letošními dodávkami jsme letos verze grilu se stojanem nedostali ani kus.

O tom že Vám díky letošní divoké sezoně a nedostatku zboží nedokážeme stojan dodat jste předem věděl a tak nás trochu mrzí Vaše nespokojenost :(

Zboží stále nedorazilo

Reakce obchodu Grilykrby.cz

náhradní díl - madlo jsme Vám posílali přes DPD - a těm se Vás bohužel na uvedené adrese opakovaně nepodařilo zastihnout.
    Více bohužel pro dodávku objednaného zboží nedokážeme udělat :(

poškozená udírna, zdeformovaná spodní část konstrukce

Reakce obchodu Grilykrby.cz

bohužel jsme od Vás neobdrželi žádnou informaci o poškození zaslané udírny. Pokud byste se ozval, mohli jsme to vyřešit obratem stejně jak to děláme v případech kdy se zboží poškodí při přepravě.

Bohužel jsme neobdrželi žádné avízo, kdy nám bude zboží dodáno.

Reakce obchodu Grilykrby.cz

avízo posíláme formou mailu, včetně sledovacího kodu Vaší zásilky. V den odeslání pak dostáváte inforační SMSku, stejně tak i v den doručování zásilky, od našeho přepravce . Více už asi nabídnotu neumíme :(
    Grilykrby.cz

Zbozi bolo uvedene skladom > 1ks, ale realne ho nemali a objednavku stornovali.
    Aspon vratili peniaze rozumne rychlo

Dobrý den ,
    na skladě byl poslední kus a během víkendu se na něj sešly bohužel dvě objednávky. Omlouvám se za komplikace

• Zbozi zbalili tak, ze izolepou zcela poskodili obal, drahe zbozi vypada, jako ze darujeme pouzite, nekdo je v tomto obchode asi natvrdly.

Reakce obchodu Grilykrby.cz

obal o kterém píšete je pouze transportní a nemá sloužit jako dárkové balení. Fixaci izolepou ( lepící páskou) používáme aby zboží přežilo cestu přepravní službou až k Vám bez poškození.
    Je mi líto že jste nespokojen - stačilo požádat u objednávky o balení do dárkového papíru - na Vánoce jsme takhle balili zákazníkům zásilky docela často, a bezplatně

• Inzerované zboží skladem nebyl obchod schopen dodat

Reakce obchodu Grilykrby.cz

jednalo se o poslední vystavený kus a bohužel se souběžně s Vaší objednávkou prodala u nás na prodejně.
    Omlouváme se za komplikace

• Pod jedním kódem zboží s nestejným názvem.

Pod jedním kódem dva čističe s různými názvy:
    17875 Weber čistič pro grily Q a grilovací rošty, 300 ml
    17875 Čistič roštů Weber
    Objednal jsem první, dostal jsem druhý.
    Stejná cena, stejný objem a snad i stejná účinnost.

Reakce obchodu Grilykrby.cz

jedná se o tentýž výrobek - výrobce změnil během sezony obal a na webu jsme měli ještě starší fotografii původního balení.
    Omlouváme se za potíže, fotku jsme upravili

• zboží nedorazilo a nikdo nás ani nekontaktoval ohledně objednávky.

Reakce obchodu Grilykrby.cz

Zásilka se nám vrátila z přepravy nazpět na sklad z důvodu nezastižení zákazníka na adrese.
    Při odesíláme informujeme o odeslání mailem, náš přepravce DPD pak posílá SMSku s inforamcemi o doručení

• Návod k použití není v Češtine

Reakce obchodu Grilykrby.cz

návod na použití grilu je ve formě kreslených schémat hned na začátku manuálu. Pokud hleáte podorbnější český návod, musíte zalistovat o pár stránek dál. Manuál je vícejazyčný a čeština je bohužel až někde u konce celého návodu

Expedice zbozi probehla o 7 dni pozdeji nez mela. Behem teto doby jsem nedostal zadnou informaci o tom, co se deje. Odpoved jsem dostal az na treti email tesne pred expedici.

Reakce obchodu Grilykrby.cz

přepravci Vás bohužel opakovaně nezastihli na uvedené adrese a zásilka se vrátila k nám na prodejnu