• trvalo to jen půl měsíce.

Upřímně taková dodací lhůta na něco co je skladem je šílené. Nulová komunikace, nic. Musel jsem se upomínat. 16 dní na doručení.... neskutečné.

• Rychlé dodání a velký výběr krmiva
    • Zboží bylo díky zabalení do malé krabice poškozené

Musím pochválit velky výběr krmiva. A díky tomu jsem udělala dost velkou objednávku. Ovšem jsem nečekala že mi objednávku doručí v miniaturní krabici kde bylo zboží narvané na sebe. Dokonce velká konzerva lososa byla promáčknutá a kapsičky ve vaničce byly z jedné strany zmáčknuté a dokonce Jena díky tomu praskla. Mrzí mě to ale už neobjednal. Chci st mi zboží které objednám a zakoupí přijde nepoškozené

• Skvěle zpracované stránky obchodu, leč komunikace a doručení-vázne!

Dohodli jsme si platbu kartou na odběrném místě. Přepravce mi sdělil písemně že platba na místě odběru kartou NE.. při opětovném dotazu s vámi mi bylo sděleno, že kartou ano... Výsledek? při vyzvednutí balíkovna požadovala hotovostní platbu.. platím pouze kartou, opět jsem zásilku nepřevzal.

Objednávka před 11 dny a zboží zatím nedoruceno. Příště bohužel uz neobjedname.

• Zboží nedorazilo

Reakce obchodu Greenpets.cz

u Vaší objednávky jste měla zadánu platbu předem. Byla jste vyzvána k úhradě a dosud jste ji neprovedla.
    Vaše objednávka je kompletní a čeká pouze na vaši platbu.
    Petr

• Všechno

Už přes týden čekám na objednávku, komunikace e-shopu vesměs žádná, už dva dny mám od pošty pouze oznámení oznámení s údaji k zásilce ale pořád žádné odeslání. Jeden z nejhoršíh e-shopů s kterými jsem se setkal. Poprvé a naposledy

Žádná komunikace, žádné zboží

• možná tak cena
    • objednáte , zaplatíte a čekáte - den, dva , tři , týden... Až když začnete urgovat tak vám zboží odešlou.

Je to loterie .... a doufat že vám zboží pošlou

V žádném případě nic nekupovat,nekomunikují,nedodají zboží.

• Přijde mi vtipné vyžadovat hodnocení nákupu, když mi zboží ještě nebylo dodáno...

Zboží které mají skladem tak skladem nemají..Léky jsem nutně potřeboval co nejdřív..Po dvou dnech jsem napsal mail..Odpověď zboží posíláme..další dva dny a nic..Ani informace že zboží bylo odesláno..

Po objednání mělo přijít 2x12 kg granulí a přišlo pouze 1x12kg. Odezva žádná. Uvedená telefonní čísla neexistují. Dodací lhůta byla o týden delší než uvádějí na internetu. Nakupovat zde již nikdy nebudeme a doporučil bych zde nenakupovat i ostatním.

Měli odeslat zboží ve středu, je pátek a nic.
    Nikdo se neozval, žádná zpráva.

• Obchod nekomunikuje

E-mail jeden došel že se zpracovává a dál nic.

• 29.9.2023 mi bylo oznámeno, že je zboží předáno dopravci, ale zatím stále nebylo doručeno

Část zboží bylo úplně jiné než jsem objednala a nikdo nereagoval na e-mail.

• Pomalá reakce obchodu, patrně nedostatek prostor, financí a personálu. Pěkné vebovky, ale služby zaostávají.
    • Slabá komunikace.

• V zářivce kterou jsem koupil něco chrastí, tak uvidím jak dlouho bude fungovat
    • Delší dodací doba

Příště radši koupím jinde.

Pomalá odezva. Zboží objednáno a obj. potvrzena 22.6. . 29.6. oznámení o vyprodání zboží - nabídnuta náhrada. 30.6. korespondence ohledně dorovnání rozdílu ceny - 2.7. stále "ticho"

Zboží skladem nezvládli dodat ani po týdnu.