Hezký den,děkuji moc za úžasny lak.Nejen ,že jsou tyto laky či nejméně závadné ,ale vyhovuje mi , že jsou malinké ,a tak můžu vyzkoušet postupně,nebo najednou 2,3 laky a to mě na tom mooc baví.Mam ještě v plánu koupit si nějaký bude tělový a každopádně bleděmodrý, protože tato barvička je prostě nádherná.Rychle doručení, skvělá cena, kvalita laku, výběr barev, malé balení...
    Co víc si žena muže více přát

• Potěšila mě sleva 5% na první objednávku.

• Výdrž přírodního laku Green
    • Osobní předání
    • Rychlost vyřízení objednávky

Objednávala jsem již poněkolikáté. Po skvělé zkušenosti s řadou led laků green flash jsem tentokrát vyzkoušela řadu přírodních laků green, které lze použít i bez led lampy. Byla jsem velmi překvapená výdrží tohoto laku. I přes časté máčení rukou do vody lak vydržel a hned se neloupal.

• rychlá reakce
    • ochota
    • komunikativnost
    • výběr zboží
    • nabízí velký výběr doručovacích možností

• spokojenost
    • ochota
    • komunikace
    • gel lak výborně drží
    • bonus eko

nevím o ničem

• přehledné a hezké stránky
    • velký výběr
    • hodně fotografií
    • rychlé zpracování objednávky

Za mě super. Velké množství produktů, člověk si má opravdu z čeho vybrat. A do dvou dnů od objednání byly laky u mě. Za mě super.

• Velice příjemný zákaznický servis
    • Velký výběr

• Příjemné jednání po telefonu
    • Rychlé vyřízení objednávky

Vše v naprostém pořádku

• Zatím nemůžu posoudit ještě jsem nezkoušel a

• Nic mě nenapadá.

• Ekologické balení
    • Velký výběr barev
    • Kvalitní produkty šetrné k přírodě
    • Bezproblémová komunikace

E-shop doporučuji, s objednávkou nebyl žádný problém. U Green manicure jsem nakoupila již podruhé. Obě objednávky byly vždy vyřízeny rychle a velice oceňuji možnost osobního předání. S produkty jsem velice spokojena, laky na nehtech vydrží dlouho. Výhodou je i ekologické balení objednávky a možnost zakoupení startovací sady za výhodnou cenu.

• Rychlost vyřízení objednávky.

Obchod jako takový uplne v pořádku, rychlé zaslání.
    Bohužel výrobky už ne

Reakce obchodu Green Manicure

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s našimi službami byla spokojena. Druhá část recenze nás ale mrzí. S výrobky Manucurist máme osobně velmi dobré zkušenosti. Klidně se nám ozvěte na adresu [email protected] a popište nám, s čím konkrétně nejste spokojena. Dáme Vám tipy, které třeba pomohou. :)

Hezký den.

• rychlá komunikace
    • kvalitní produkty odpovídající popisu
    • oceňuji používání již použitých obalových materiálů na zabalení objednávky - cením si této ekoformy u značky, která prodává přírodní produkty
    • velký výběr barev laků
    • nabízí i laky pro děti, což je skvělé jak pro rodiče, tak pro děti