• neinformovanost obsluhy na prodejně-výdejním místě

Na základě objednávky pře e-schop bylo do emailu potvrzeno převzetí na výdejním místě .
    V den převzetí obsluha na prodejně-výdejním místě vůbec nevěděla o co jde ,prý nic nevydávají. Musel jsem opět zjišťovat,telefonovat na e-schop kde bylo potvrzeno, že jsem na prodejně správně .
    Stačilo kdyby prodejce řekl,že objednávka je na cestě . Bohužel naopak prý jsem to asi objednával jinde.
    Zvláštní a neprofesiální , bohužel nedoporučuji.

Reakce obchodu Gravoshop.cz

Dobrý den pane Koliska. Žádný email s potvrzením převzetí na výdejním místě nebyl poslán. Pouze potvrzovací email o přijetí objednávky a platebními informacemi. Po zaplacení byl odeslán další email, že objednávka byla zaplacena a zadána do výroby. Vy jste přišel na výdejní místo aniž by jste od nás dostal info, že je objednávka hotova a připravena k vyzvednutí na výdejním místě a instrukce k vyzvednutí. Podotýkám, že žádnou prodejnu nemáme, v Bondy máme smluvně zajištěno pouze výdejní místo v jednom z obchodů v obchodním centru. Tento obchod nemá s naším eshopem vůbec nic společného, je to i jiná firma. Proto zřejmě prodavač nevěděl co po něm chcete, jelikož jste neměl informace jak vyzvednout zásilku z výdejního místa. Prodejce nemohl vědět, že v ten den bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí na výdejním místě. Až byla zásilka dovezena na výdejní místo, dostal jste od nás email, že je zásilka připravena k vyzvednutí a instrukce k vyzvednutí. Kdyby jste počkal na tento email a nešel jste na výdejní místo bez instrukcí k vyzvednutí, mohlo být vše v pořádku. Opakuji, že prodejna, ani prodejce na výdejním místě nemá s náma nic společného. Pouze máme nasmlouváno, aby vydával zásilky z našeho eshopu, které na prodejnu vozíme. Omlouváme se za komplikace, ale opravdu jen stačilo počkat na email s instrukcema pro vyzvednutí.

Obchod zboží doručil, ale plíšek na přívěsku který tam byl přilepený se bohužel uvolnil a spadnul. Tudíž nevýhodou je že plíšky na klíčenkách jsou přilepené lepidlem které nedrží. Ale produkt je velmi krásný a dobře provedený.

• Pero nepsalo. Musela jsem oběhnout několik papírnictví, než se mi podařilo sehnat novou náplň. Mrzí mě, že obchod nenapsal ani "je nám líto". Obchod vůbec nereagoval.

Písmena jmenovky jsou tak malá, že to nepřečte žádný učitel 40+

Reakce obchodu Gravoshop.cz

Dobrý den, u razítka COLOP 10 je otisk v délce 27mm (je to napsáno v popisu). Text jste v objednávce uvedla do jednoho řádku. Mohla jste rozdělit do dvou řádků (je to napsáno v popisu), nebo objednat větší razítko. Mě je 50+ a všechny razítka které vyrábíme přečtu. I Vaše jsem přečetl.

• Dodaný štítek neodpovídá vyobrazené předloze. Písmo je nečitelné, je pouze vyryté v barvě pozadí, takže s barvou pozadí splývá.
    Reklamuji.

Obchod produkt nabízí ve svém eshopu, klidně přijme objednávku a pak ji zruší, že daný produkt je pouze pro zákazníky slevomatu...? Asi by si toto měli ošetřit na svém eshopu.

Reakce obchodu Gravoshop.cz

u produktu je tato informace zřetelně napsána, že je pouze pro zákazníky kteří uplatňují voucher ze slevomatu. Je tam i kolonka pro vyplnění kódu voucheru. Pokud odešlete objednávku, eshop ji automaticky přijme. Až po kontrole pracovníka se objednávka bez kódu voucheru stornuje.

Nozik je celkem pekny, nicmene napis na nem dost slaboucky a misty je vynechavany...lip bych udelala, kdybych si koupila vlastnu nozik a vypalila napis pajkou...

zboží jsem neobdržela !

• Nijak velká kvalita, nápis je nakřivo, materiál známky působí lacině. Ale odpovídá ceně.

Obchod nedal vědět, že posílá objednávku. Zboží se po dvou dnech zničilo

• S nákupem jsem nebyla spokojena, protože zboží které dorazilo vypadalo úplně jinak, než to, co uváděli na svých stránkách a které jsem objednala.

• bylo napsáno - s rytím, ale vyryto nebylo, jen napsáno, dle mého nevydrží dlouho

nespokojena, nebylo vyryto, jen napsáno

Chtěla jsem jen jméno pejska, ale má dvě části - do objednávky jsem napsala každou část jména na samostatný řádek, ale na známce jsou obě části vygravírované hned za sebou, jako by se jednalo o jedno slovo. Měla jsem za to, že jsem to napsala srozumitelně, bohužel to asi srozumitelné nebylo. Chyba ovšem je, že obchod nejasnost neodstranil a prostě objednávku špatně vyřídil. Bohužel zboží nemohu vrátit, protože je vyhotoveno "na míru".. Přitom stačil jeden dotaz - mail a vše mohlo být jinak.

Objednala jsem si tam známku psí tlapky, ale zboží vzhledově tak nevypadá, na obrázku (eshopu) vypadá lépe a kvalitněji.