• Vstricnost, bezproblemove jednani, ochota.

Vše ok, ochotná domluva a rada s výběrem správného typu produktu. Velká spokojenost!

Profesionální jednání

• Komunikace byla výborná a hodně mi při výběru dřezového sítka "odborně" poradili.

Výborná komunikace s prodejcem, ochota a rychlost. Doporučuji.

• Nedodáváte spodní díl těsnění . Vysoká cena.

• Rychlost komunikace a profesionalita

Nenasel jsem

• Pán, který má na starosti obchod a prodej je velice ochotný a vyzná se. Naprosto perfektní servis a péče o zákazníka.

• Dobré ceny a rychlost dodání.
    • Nic.

• Perfektní jednání včetně dodání zboží

Promptna komunikace

• .

• Ochota a nadstandardní přístup při detailní specifikaci objednávky

Pomohou vám vybrat správný druh zboží a odborně doporučí alternativní výrobky.

Musím pochválit tento obchod. Ač byla nedopatřením dodána odlišná část zboží, po upozornění bylo obratem vše napraveno. Následně nebylo požadováno zaslání nadbytečného zboží zpět. Vyjímečný přístup vřele doporučuji tento obchod.

• Milý přístup pana Kalivody a přepravní společnost na jedničku. Určitě doporučuji.

• velká ochota a vstřícnost prodejce
    • výhodná cena
    • doručení po Brně zdarma v dohodnutém termínu

S dodavatelem Granitové dřezy schock jsem byla velmi spokojená. Pan Kalivoda je velice vstřícný a snaží se ve všem vyhovět. Nová baterie Schock ke dřezu byla doručena osobně dle slíbené dodací lhůty za výhodnou cenu. Nákup zde všem vřele doporučuji.

• rychlá konzultace před nákupem
    • doručení v Brně zdarma
    • vše OK

Objednaval som prvy krat cez tento obchod ale bol som spokojny s celou objednavkou od objednania az po dorucenie..

• Kvalitni zbozi, dobra cena. Rychla komunikace.