Obchod má na webových stránkách zboží, které vůbec nemá na skladě, ačkoli u zboží je poznámka, že ano. Po objednání tři dny čekáte, aby vám sdělili, že jej nemají

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

Dobrý den, na našem e-shopu není uvedeno u žádného zboží skladem.Pouze dostupnost , která se načítá od jednotlivých dodavatelů , bohužel vzhledem k množství produktů se může stát , že i dodavatel má u některého zboží stav špatně.Omlouváme se za komplikace GRANDSPERKY.CZ

• chybné informace o zboží

nakoupit jinde

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

zákaznice byla informována o aktuální nedostupnosti objednaného zboží s nabídkou alternativního produktu.Omlouváme se za vzniklé komplikace.
    S pozdravem team Grandšperky.cz

od potvrzení objednávky neproběhla žádná komunikace

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

zákazníkovi byl odeslán informační e-mail o nedostupnosti daného produktu , je možné , že dorazil do spamu.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace.
    S pozdravem team Granšperky.cz

• komunikace
    • informace na webu nesouhlasily se zbožím

Radši mrkněte na jiný obchod

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

dodavatel bohužel poskytl špatný text k objednanému clearomizéru , za tuto chybu se omlouváme , nicméně jsme si se zákazníkem vyměnili asi 6 e-mailů a peníze byly ihned vráceny , takže nevíme , kde nastala z naší strany chyba v komunikaci.S pozdravem team Grandsperky.cz

• Od objednávky se nikdo neozval s žádnou informací.

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

zákazníkovi byl zaslán e-mail o nedostupnosti objednaného zboží.Omlouváme se za komplikace.
    S pozdravem team Grandsperky.cz

• Vas dotaznik je rachlejsi než dodavka zboží. Protoze zboži stale nedorazolo,nejsem s nakupem spokojená a pfoto se dal nebudu vyjadřovat! Jana

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

Dobrý den, dotazník zasílá automaticky služba Heureka , nelze z naší strany ovlivnit.Zboží již bylo vydáno zákaznici dne 23.7.2015 , omlouváme se za delší lhůtu.S pozdravem team Grandsperky.cz

• žádné nejsou
    • Doprava , přehled , komunikace , celkový přístup , po objednání zboží zboží vůbec nejpříjde

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

Zákazníkovi bylo telefonicky sděleno , kdy bude zboží odesláno , poté byl ještě zaslán informační e-mail o odeslání , načež bohužel zákazník udělil negativní komentář s tím , že jsme nic neposlali . Ještě jsme prověřovali , zda nenastal problém ze strany České pošty , dle jejich informací byla zásilka po nezastižení umístěna na pobočce ČP od 18.6.2014. Nevíme , kde se stala chyba , pravděpodobně by bylo rozumnější , aby nás zákazník informoval o tom , že stále nic neobdržel a mohli bychom tento problém vyřešit tak , aby obě strany byly spokojené.Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti i když si nejsme vědomi žádné chyby.

• levné šperky
    • komunikace
    • i když grand šperky píší dodací lhůtu 2 dny, zásilka mi přišla za 7 dní
    • na stránkách psali, že náramek, který jsem objednala je z chirurgické oceli, ale ve skutečnosti je z nerezu
    • při objednávání jsem zadala, platba převodem, přišel mi mail s potvrzením objednávky, ale údaje o tom kam mám peníze poslat mi nic nepřišlo a po kontaktu se správcem mi bylo řečeno, že to byla asi chyba

Tento obchod, bych úplně nezavrhovala, když už si něco objednáte tam čekejte delší dobu než píší na stránkách a zadejte si dobírku. Ale komunikaci musím pochválit, u většině kontaktů na internetových obchodech, telefony ani nezvedají. Tady se mi pán omluvil a nakonec vše dobře dopadlo.

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

Dobrý den, dodací lhůta byla bohužel delší z důvodu nedodržení dodávky výrobcem a prodlevou v převodu peněz , za tuhle prodlevu se omlouváme.Náramek je dle výrobce z chirurgické oceli třídy 316L což je nerezová ocel , tudíž nerozumíme kde je v tomto případě problém.E-mailový automat zasílá platební údaje s určitým zpožděním , pokud nedorazil je možné , že se někde stala chyba ( dorazil do spamu a podobně ) , nicméně pro rychlou platbu lze použít platební brány Gopay , kde platba proběhne okamžitě.
    S pozdravem team Grandsperky.cz

Dostupnost ve dnech uvedená na webu neodpovídá, to byl také důvod zrušení objednávky.
    Ještě teď /25.12.2013/ tam mají napsáno 4.dny, a mě do mailu psali že zboží bude až koncem ledna.

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

Dobrý den, v nabídce našeho e-shopu je cca 15 000 produktů od více než 40-ti značek a tudíž není možné , obzvlášťě před Vánoci , zajistit 100% přesnou dostupnost jednotlivých produktů - bohužel ani samotní dodavatelé/výrobci , tuto informaci neaktualizují tak často , jak by bylo potřeba.Ještě tentýž den , jsme zákazníka informovali o nedostupnosti s možností vybrat jiný produkt - domníváme se , jelikož se jednalo o piercing v ceně 149Kč , že v případě nutnosti mít tuto objednávku do Vánoc , by bylo možné vybrat jiný typ .Následně proběhla mailová komunikace ohledně pozdějšího dodání ( v lednu ) , nicméně nakonec byla objednávka stornována ze strany zákazníka.Litujeme , že jsme nemohli zákazníkovi vyhovět ale bohužel nebylo to v našich silách.S pozdravem team Grandsperky.cz

• Nekomunikuje se zákazníkem!!

Nedoporučuji, špatna komunikace.

Reakce obchodu GRANDSPERKY.CZ

vzhledem k informaci ve Vaší objednávce: " pouze při dodání do Vánoc " by Vám měl dorazit mail ohledně nedostupnosti a následném stornu objednávky.
    Pokud se tak nestalo , tak se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.
    S pozdravem team Grandstyl.cz