• Zajímavá cena
    • Třeba baterie je nekvalitní když vydržela jedno nabití!!!

Baterie do mobilu vydržela jedno nabití a bylo po baterce.Takže volat a po té zabalit a poslat doporučeně zpět stále se vyřizuje.Takže zase náklady rostou a nikdo mě je nevrátí.Je lepší si připlatit a koupit lepší baterii???Nebo koupit laciný šunt a bejt naštvanej???To si musí každej rozmyslet sám.

• zboží neodpovídá objednanému

nedoporučuji

• Mobil patřil mezií cenově výhodné prodejce.
    • Nebylo možné se s nimi telefonicky spojit ani po několikátém pokusu i v delším časovém horizontu. Navíc hovory byly odmítány.

Je až nepřípustné aby se nebylo možné s prodejcem spojit. Když to nejde ani při koupi, jak to potom bude vypadat v případě poruchy, vracení či jiných řešení závislé na tel. komunikaci?
    Děkuji, ale koupil jsem za stejnou cenu tam kde byla ochota a ne arogance.

• žadný
    • buzeruje otáskami

bežte prič a nic nekupte

• nekvalitní zboží .Oba objednané kabely vydržely 3dny.

Nekvalitní zboží.Nelze se dovolat na tel.č.773 339 662

• nizky ceny
    • drahy poštovny

prumnerny

• Komunikace se zákazníkem.

Už nikdy si tam objednávat nebudu.

• Zatím jsem neměl možnost poznat.
    • Nekontrolují zboží před odesláním, tři ze čtyř kousků byly nepoužitelné.

Nakoupil jsem zde proto, že nabízené zboží jsem jinde nenašel.
    Slušné jednání.
    Zaslané zboží však "aušus", už na první pohled.
    Protože šlo o maličkosti, které se špatně shání, nemohu obchod regulérně posoudit. Že však poslali špatné tři kousky ze čtyř (ačkoliv to bylo zřejmé na první pohled), je pravda.
    Z tohoto důvodu, obchod nedoporučuji.

• Často obchody komunikují v ochotnějším měřítku a ze strany služby PLC komunikace nebyla v pořádku

• ???
    • Objednané zboží přišlo rozbalené

Objednané zboží přišlo rozbalené z originálního obalu. Opetřeno jakousi "plombou".Pokud si zde tedy objednáte zboží, které budete chtít použít třeba jako dárek,nebo jen mít jistotu originálu v obalu, tak počítejte s tím, že dostanete rozbalené zboží. Na dotaz v obchodu mi bylo sděleno (písemně), že je to běžné, že se zboží rozbalí a opatří jakousi plombou.Zřejmě pozustatek z totalitní doby - nevím. Každopádně, tento můj nákup v tomto e-shopu byl první a zároveň poslední.

Obchod je jen překupník a zboží dodává stejně jiný shop a když nastal problém s chybnou dodávkou, tak v jejich pracovní době nebyl zájem řešit problém telefonicky a rači telefon vypli.

• Zobrazované zboží neodpovídá dodanému.

Kryt přišel nekompletní, bez loga. Prodejce tvrdí, že je to v pořádku, ale logo nelze samostatně sehnat. Na obrázku zboží je kryt s logem.

• nenašel jsem....možná cena, ale bez dodaného zboží nemohu hodnotit.
    • dodací lhůta, žádná informovanost a horší přehlednost nabízeného zboží.

dodací lhůta, a horší přehlednost nabízeného zboží - pro více druhu mobilu je vyobrazen stejný obal. Nemožnost zboží si alespon na webu lépe prohlednout.

• Arogantní jednání se zákazníkem.
    • Po telefonátu v tomto obchodě už nenakoupím.
    • Pán který semnou hovořil byl natolik arogantní a že se obtěžoval mi pomoc na fakturu vyplňit IČO a DIČ trvalo šílených 3dny než poslaly opravenou fakturu.

Obchod by takhle rozhodně fungovat neměl.
    Jediný plus dodání jinak nic.

Dobrý den pane Strnade,
    děkuji za Vaší recenzi.
    Do telefonu jsem Vám slušně sdělil abyste tento požadavek zaslal emailem, běžně se údaje na fakturách nepřepisují, zákazníky na toto upozorňujeme již před objednáním že následný přepis fakturačních údajů možný není, a to z důvodu vytížení expedičních pracovníků. Pokud se podíváte na počet vydaných či expedovaných faktur v pravém rohu, pak jistě pochopíte.
    I přesto Vám kolegové fakturu doplnili a to za pouhé 3 dny od Vašeho požadavku.
    Přeji Vám hezký den.
    GrandMobil

Objednal jsem si kryt na mobilní telefon..měl to být přesný kryt na přesně určený typ telefonu..a bohužel telefon do něj nepasuje.

Dobrý den pane Novotný,
    děkuji za Vaši recenzi, pro upřesnění, objednal jste si pouzdro na mobilní telefon S5690 Galaxy Xcover (první model), pouzdra jsou zcela v pořádku a osobně jej používám.
    Naskýtá se mi zde tedy dotaz zda nevlastníte telefon S7710 Galaxy XCover (druhý model), zákazníci se u tohoto typu telefonu velmi často mílí a předpokládám že je to i Vaše situace.
    Doporučil bych Vám tedy překontrolovat mnou výše popsané, a případně tedy recenzi nechat upravit.
    přeji Vám hezký den.
    GrandMobil.cz

• čekal jsem 10 dní a zatím zboží nedorazilo
    • Nevím
    • Inserují kvalitu zboží jinou než je ve skutečnosti
    • Koupil jsem baterii a na telefonický dotas mi bylo sděleno,že baterie je max.14 dní stará.Po naformátování vydrží max 3,5dne.

Baterie jsou staré a nic nevydrží.
    Když jsem si koupil telefon,tak mi beterie vydržela 2x víc než z tohoto obchodu.
    Nedoporučil,ať si každý raději připlatí za novou baterii.Já jsem starý důchodce,tak se snažím šetřit,kde se dá,ale tentokrát jsem narazil.Jednání po telefonu na mě dělalo dojem,že někoho obtěžuji.

Reakce obchodu GrandMobil.cz

děkujeme za Vaší recenzi. uvedeme zde prosím pro čitatele pár informací.
    Objednal jste si baterii SWAP, tedy demontovanou z navrácených telefonů v rámci 14 denní zákonné lhůty, tato informace je uvedena u produktu a také jsme Vám ji sdělili telefonicky.
    Mohl jste si rovněž objednat baterii zcela novou která je v katalogu umístěna ihned vedle objednané baterie SWAP. Na Vaše dotazy bylo odpovězeno slušně, zcela korektně a pravdivě.

Přeji Vám hezký den.
    GrandMobil

• Zboží není skladem, prodávají zboží, které nemají.

Nedoporučuji.

Dobrý den paní Bouchalová,
    je nám líto, ale k doprodání produktu došlo v mezičase období než proběhla Vaše platba. O Vámi objednaný produkt byl nevídaný zájem a nepodařilo se nám v takovémto počtu uspokojit všechny zákazníky.
    GradnMobil.cz

• Nejsou
    • Celé je to jeden velký error

Nikdy nenakupovat

• na žádné jsem nepřišel
    • Komunikace, po 10ti dnech nevím na čem jsem

Nenakupovat špatná komunikace se záazníkem