• Knihu prodávají za 412 Kč, já měl slevový kupón na 20%, ta k mi slevu počítali z doporučené ceny, zaplatil jsem za knihu 437 Kč + poštovné. Přesně podle vzoru nechci slevu zadarmo. Takže s touto firmou už nechci mít nic společného a celou záležitost předávám ČOI!!!!!!!

Reakce obchodu Grada.cz

Dobrý den, naše sleva (v jakémkoliv případě, nejen u slevového kuponu) je vždy počítána z doporučené maloobchodní ceny, jak uvádíme na webu. Technicky není možné, aby slevový kupon způsobil vyšší aktuální cenu knihy - počítá se vždy nejvyšší sleva. Jedná se tedy patrně o nějaké nedorozumění, nebo chybu. V případě zájmu se, prosím, ozvěte kolegyním na [email protected] nebo [email protected], rádi s vámi tuto záležitost vyřešíme.

• výběr
    • ceny

• Jedinou nevýhodou jsou stále stoupající ceny knih, a to zejména odborných. To ale není vina obchodu, to je vina systému, nikoli nakladatelského, vydavatelského či autorského.

Grada je seriózní knihkupectví, které vede zejména odbornou literaturu. Nakupuji zde již řadu let, a vždy jsem byl spokojen jak s nabídkou, tak kvalitou, a to nejen co do provedení, ale i co do obsahu.