VSE BYLO VYRIZENO RYCHLE A BEZ PROBLEMU .VNOUCEK UZ SE TESI Z NOVE KOSILE.DEKUJI

• Rychlé dodání, velikost odpovídá a kvalita dobrá

• Velice ochotný a profesionální přístup.

Vše došlo v pořádku, jen jsem objednala černý proužek a přišly mi kalhoty i vesta čistě černá.

V běžné obuvi velikost 38-39 polobotky vůbec neměli a good boy s velkou nabídkou mě příjemně překvapil a bylo rozhodnuto.

Velmi vstřícný a profesionální přístup!

• Vstřícné jednání při výměně velikosti zboží, rychlé a ochotné jednání.

• osobní kontakt po telefonu

Nejsem spokojena přišlo jiné zboží než jsem objednala,kdybych ho nutně nepotřebovala tak určitě vrátím za mě velké mínus ...

Reakce obchodu GoodBoy.cz

Dobrý den, můžete se prosím podepsat, abychom mohli zijstit o jakou objednávku se jednalo? Pokud je nutná změna objednávky, zákazník je o tom vždy vyrozuměn před odesláním. Zboží můžete samozřejmě vrátit nebo vyměnit.

Za GoodBoy.cz
    Martin klíma

Velmi příjemní a ochotní. Objednávka vyřízena a zaslána velmi brzy. Nespokojeni jsme jen s Českou poštou, která nedoručila objednávku na danou adresu a její zaměstnanec SMS oznámil , že bude daný den 27.11 doručovat zásilku. Zůstali jsme celý den doma, ale nic doručeno nebylo. Přišla jen zpráva, že zásilka byla uložena na místní poště, protože se jim prý přes veškerou snahu nepodařilo zboží doručit. Na Českou poštu jsou neustále stížnosti.

• Prodávají společenské obleky pro větší děti, což je zboží, které se skoro nedá koupit v běžném obchodě.

• Paní volala, aby si objednávku upřesnila

• Ochota řešit objednávku obleku pro syna.

Velmi ochotná a vstřícná paní přes objednávku, synovi se musel oblek znovu objednávat, protože jeho menší velikost nebyla přímo na skladě.

• Široký sortiment za příznivé ceny
    • Kvalita

• Objednávka byla vyřízena velmi rychle - v podstatě druhý den po objednání mi zboží dorazilo.

• Výběr zboží, které je v našem malém městě nedostupné, rychlost dodání.

Obchod rozhodně doporučuji.

• komunikace skvělá
    • zboží uvedené jako "skladem" nakonec skladem nemusí být

Na stránkách mají uvedené zboží skladem, které ve skutečnosti nemají ani vyrobené.

I když nebyl výrobek v požadované velikosti momentálně na skladě , v dojednaném termínu mi byl doručen v perfektní kvalitě. Děkuji Gregorová

• Mají pěkné zboží a hlavně za rozumné ceny.
    • Nabídka košil by mohla být větší, jinak ale o žádné nevýhodě nevím.

Nakoupila bych zde klidně znovu, je to dobrý obchod.