• Špatná aktualizace skladových zásob.

• rychlá a jednoduchá objednávka
    • inzerují zboží, které není skladem, neudávají počet kusů na skladě, nejdříve objednávku potvrdí a pak zruší
    • V rozporu s webovými stránkami nebylo objednané zboží skladem.

• Udávají zboží skladem a není tomu tak.

Po týdnu a dvou telefonátech, kdy jsem byl opakovaně ujištěn že zboží je, přišel emil že není a vyberte si jiné. Nadále je na webu u zboží stále skladem...

• špatná komunikace, personál nemá přehled o zboží.

• Mohli nabídnout alternativu za stejný peníz.

Reakce obchodu Good Pneu

Jěště jednou se omlouváme,ale musíme mít skladem i jeden jediný kus,někdo ho potřebuje a pokud jde o alternativu ve stejné cenové relaci ,tak nebyla,jinak reagujeme na objednávky co nejrychlejí můžeme ,aby si zákazník mohl objednat u konkurence pokud nemůžeme vyhovět.Němcová

Objdnávka mě byla mailem zrušena a pak mi bylo zboží přivezeno. Mezitím jsem měl již zboží objednané u jiného dodavatele, což volající paní z Vaší firmy nemohla pochopit.

Reakce obchodu Good Pneu

Omlouváme se ,že pracujeme i o víkendu a chceme vyjít zákazníkům,zboží bylo naskladněno hned v pondělí a to jsem vás hned kontaktovala,ale bohužel jsem se dovolala na telefon Vaší ženy,která mi potvrdila,že budete na zboží čekat.Nic se vám nestalo,jen mi pracujeme hodně rychle a jak vidím,tak se nám to někdy,naštěstí málo nevyplácí.Němcová

• cena, rychlost dodání

Zboží dorazilo rychle, ovšem jiné, než jsem objednala. Z obchodu mne informovali o chybě. Ovšem pak přijel dopravce aby zboží vyzvedl a neměl příslušné doklady. Vyzvedl je tedy další den a další pak přivezl správné. Z jednoho dne, kdy jsem měla zajistit aby byl někdo doma byly nakonec dny čtyři. Jistě, že se může stát, že se popletou adresy ale když se něco takového stane mně, tak se zákazníkovi písemně omluvím a ještě mu zašlu zdarma bonus. Zde jsem se nedočkala omluvy ani telefonem.

Reakce obchodu Good Pneu

Nezlobte se ,ale za to že jsme Vám omylem poslali jiné zboží jsem se Vám omluvila a objednala v ten týž den přepravu,za to,že přepravce neměl papíry mi nemůžeme,tak jsme logicky zboží nemohli doručit do dálšího následujícího dne.Omlouvali jsme se Vám a telefonátu jste byla milá a neviděla jste žádný problém.Hezký den Němcová

• Objednal jsem zboží přes službu PPL a obchod mi automaticky po službe DPD