• Vzorně proběhla zpětná platba.

Přestože podle webu zboží měli, skutečně nebylo.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí, že náš obchod nedoporučujete. Již v době objednání byla u objednaného zboží informace, že není skladem a je na doobjednání (viz. automatický email po objednání). Stav skladu výrobce však nejsme schopni ovlivnit, ani sledovat. Věříme však, že i přesto zachováte našemu obchodu přízeň a my tak budeme mít příležitost ukázat Vám naše přednosti a kvality. Tým Golfprovsechny.cz

na e-shopu slibovali dodávku do několika dnů, ale když jsem objednal a zaplatil, tak zjistili, že bag dorazí až za více než 2-3 týdny, už nevím, a tak byl doručen, až když jsem se vrátil z golfových cest ..

Vážený zákazníku,
    mrzí nás Vaše hodnocení a velice se omlouváme za prodlevu v doručení. U zboží značky JuCad je někdy dodání delší. Tady jsme opravdu dělali vše pro to, aby Vaše objednávka byla vyřízena co nejdříve. Ještě jednou se omlouváme a věřím, že i přes vzniklé potíže zachováte našemu obchodu svou přízeň a my tak budeme mít příležitost ukázat Vám naše kvality. Za tým Golf pro všechny.cz Naďa

Objednáno, 5 dní na naskladneni, dnes 8 den a žádné zprávy ohledně doručení.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše hodnocení. Objednané zboží jsme očekávali na skladě 29.9., o tomto datu jsme Vás informovali. Ke zdržení mohlo dojít i z důvodu státního svátku. Aktuálně zjišťujeme přesnější dodání a budeme Vás ihned kontaktovat! Věříme, že i přes vzniklé zdržení budete s našimi službami spokojen/a. Naďa z Golfprovšechny.cz

Zboží, které bylo v internetové nabídce obchodu obchod vůbec neměl. Po pěti dnech mi obchod napsal, že zboží nemá ani on ani dodavatel . Obchod objednávku zrušil.

Vážený zákazníku,
    mrzí nás vzniklá situace a velice se omlouváme. V době objednání byly šaty skladem u dodavatele, bohužel ale nejsme schopni ovlivnit sklad dodavatelů. V naší nabídce najdete širokou škálu šatů skladem přímo u nás.
    Ještě jednou se omlouváme. Naďa z Golf pro všechny.cz

Prodali pásek. Jeho konstrukce je špatná, nemůže fungovat. Nemyslím, že jsem byl první, kdo ho objednal, přesto ho nabízejí.
    Poslal jsem dotaz na kontaktní mail. Z něho mi za 3 dny nepřišla žádná reakce.

Nabízí to co nemají.

Obchod nedoporučuji. Objednala jsem dva páry golfových rukavic 27.4., dnes je 19.5. a stále ještě nedorazily. Obchod mě kontaktoval, že ačkoliv zboží inzerovali jako akční nabídku, není skladem a datum dodání bude 17.5. To také nestihli. Nekontaktovali mě ani s omluvou, ani s informací o dalším termínu. Hlavně že platbu přijímají předem.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí vzniklá situace. Tu jsme se snažili s Vámi vyřešit průběžně a rychle. Věřím, že ve výsledku jste spokojena. Věříme, že i přes vzniklé peripetie zachováte našemu obchodu přízeň a my tak budeme mít možnost dokázat Vám naše kvality. S přátelským pozdravem, tým Golfprovšechny.cz

• Absolutní nespolehlivost!

Zboží bylo objednáno 25.listopadu s tím, že bude dodáno do 10 dnů. Dodnes - 22. prosince - není k dispozici. Kdyby dodavatel (eshop golfprovsechny.cz popravdě uvedl, že nemá jistotu, že bude zboží dodáno, nikdy bych si je neobjednala! Jako opravdový paradox - a skoro výsměch - mi připadá, že ke mně dřív než zboží dorazí dotazník spokojenosti

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše hodnocení. O zpoždění dodání jsme Vás 2x informovali, i o expedici jsme Vás 20.12. informovali. Pro rychlé vyřízení objednávky jsme udělali maximum. Věřím, že bude příležitost dokázat Vám, že spolehlivost je jednou z našich silných stránek. Ještě jednou se omlouváme! Tým Golf pro všechny.cz

Přes výslovné upozornění, že chci přesně vybraný produkt, zaslali produkt jiný.

Vážený zákazníku,
    chybu na eshopu jsme přiznali, omluvili se a telefonicky jsme s Vámi konzultovali náhradu, se kterou jste souhlasil. Proto nás Vaše hodnocení mrzí. Věříme, že bude ještě příležitost dokázavat Vám naši kvalitu a Vy tak budete maximálně spokojen. Příjemný den, tým eshopu Golf pro všechny.cz

Poměrně drahé tričko přišlo zmuchlane v roztrhaném pytlíku.

Vážený zákazníku,
    Vaše hodnocení nás velice mrzí. Obzvlášť u oblečení přistupujeme k expedici šetrně a s ohledem. Způsob přepravy však již nejsme schopni ovlivnit. Objednané tričko bylo v originál sáčku, který se na expedici šetrně nastřihl pro nalepení cenovky. Věříme, že i přes tyto vzniklé peripetie jste se zakoupeným golfovým polem spokojena. V opačném případě nás neváhejte kontaktovat! Tým Golf pro všechny.cz

Zboží i když bylo v e-shopu reklamováno jako na skladě, bude, podle zprávy, doručeno až za 3 týdny

• S ohledem na skutečnost, že se jednalo o vánoční dárky, a nedorazily ani golfové míčky, které určitě na skladě jsou, musím říci, že jsem velice zklamaná.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše hodnocení a také nás mrzí, že jsme nestihli odeslat Vaši objednávku. Kolega Vás ihned informoval, kdy bude přibližně naskladněno zboží. Ale informaci, že si přejete poslat zboží skladem ihned jsme nedostali. Věřím, že přes vzniklé potíže s dodávkou zachováte našemu obchodu přízeň a my Vám tak budeme moct dokázat naše kvality.
    S pozdravem, Naďa z Golf pro všechny.cz

• Rukavice totální šunt. Hned při prvním použití se povrch i vnitřek rukavice začal drolit, takže po odpálení cca 10 míčků šla do koše. V tomto obchodě již nikdy nakupovat nebudu.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí vzniklá situace. U Callaway rukavičky se nám to ještě nestalo. Nicméně v takovém případě se nám stačilo ozvat a tuto reklamaci bychom ihned vyřešili výměnou za nový kus, jiné zboží nebo bychom ihned vrátili peníze. Určitě se s Vámi spojíme a pokusíme se zachránit Váš pohled na náš obchod!

S pozdravem,
    Naďa z Golf pro všechny.cz

Doba doručení byla 7-10 dnů, dosud nic nedorazilo.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zdržení v dodání objednaného zboží a hodnocení na serveru Heureka.cz nás velice mrzí, ale chápeme. Aktuální situace brzdí dodávky téměř všech dodavatelů. Vámi objednané zboží očekáváme na skladě tento týden.

Věříme, že i přes vzniklé peripetie zachováte našemu obchodu přízeň a se zakoupeným zbožím budete spokojena!

Naďa z Golf pro všechny.cz

• Zboží mám již dlouho objednané a ještě nedorazilo!
  • Pripada mi absurdni chtit hodnoceni kdyz krome potvrzeni objednavky vubec nic nemam

Objednal jsem dámske kalhoty v 10.měsíci a nikdo se neozval ani nedal zprávu jak objednávka dopadla.

Vždy bylo vše OK, ale teď stále čekám na svoji objednávku.

Zbozi nedorazilo, nulova komunikace obchodu.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše hodnocení. O zpoždění dodání objednaného produktu jsme Vás informovali, bohužel nebylo v našich silách dodání urychlit. Zboží je již odesláno směrem k Vám. Věříme, že příště již budeme v dodání rychlejší a bude vše k Vaší spokojenosti, což je pro nás prioritou!

Mějte krásný den a plno povedených odpalů!
    Naďa z Golf pro všechny.cz

Doposud zbozi nedorazilo i kdyz bylo potvrzeno zedorazi

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše hodnocení. Ověřovala jsem stav Vaší objednávky a vše je již doručeno. Objednávku jste zadal v pondělí 15.6., ještě ten den objednané zboží od nás odešlo a dle sledování online bylo doručeno ve středu stejného týdne... Muselo tedy jít o jinou objednávku a možná i jiného prodejce. Stále se snažíme zdokonalovat a Vaše zpětná vazba nám pomůže najít směr, kde to může být ještě lepší.

Mějte krásný víkend, plný povedených odpalů!
    Tým Golf pro všechny.cz