• pozdě stahuje zboží z nabídky

příliš nedoufejte

• hezký věci
    • komunikace když něco není skladem

doporučuju

• zklamala mě nabídka levných rukavic, objednala jsem si jiné zboží, abych si tuto rukavici mohla objednat. Bohužel jiné zboží přišlo a rukavice zřejmě sloužila jako lákadlo pro objednání ............

zklamání

• Výprodeje Ian Poulter design

• nekomunikace ohledne zdrzeni dodavky

• dobrá cena - alespoň v případě mé konktrétní objednávky, dobrý popis u zboží a kvalitní foto
    • v potvrzení objednávky je uvedeno, že nás o zaslání zboží budete informovat. Zboží mi bylo doručeno týden po objednání bez jakéhokoli avíza.

Reakce obchodu GolfPalace.cz

Děkujeme za Vaše zhodnocení našeho obchodu. Za neodeslání avíza o expedici se omlouváme a učinili jsme takové kroky, aby se to znovu neopakovalo. Přejeme Vám krásné zážitky nejen na golfovém hřišti.

• Zboží, které kamenné obchody zatím nenabízí
    • Nevím o nich...

Super přístup, vřele doporučuji

• Výborné ceny
    • Pomalejší doba dodání, nedostatečná komunikace ohledně odeslání zboží a vyřízení objednávky

Reakce obchodu GolfPalace.cz

Děkujeme za Vaše zhodnocení našich služeb. Velmi si važíme jak pochvaly, tak kritiky, protože je stále co zlepšovat. Věřte, že děláme vše pro to, aby naše komunikace směrem k zákazníkovi a nabízený sortiment byl na nejvyšší kvalitativní úrovni. Děkujeme a přejeme Vám mnoho úspěchů nejen na golfovém hřišti. Váš GolfPalace.

• velice příjemné jednání ze strany obchodu

Jsem velice spokojena, jednání s obchodem je vždy perfektní, velice ochotný personál, není problém se na čemkoli domluvit.

Reakce obchodu GolfPalace.cz

Velice děkujeme a vážíme si každé kladné reakce na náš obchod. Věříme, že je stále co zlepšovat a děláme vše proto, aby u nás byli spokojení především naši zákazníci. Přejeme Vám mnoho krásných golfových zážitků. Váš GolfPalace.