• Komunikace obchodu, rychlost

Vše ok

• Rychlost vyřízení

Okrádají zakazníka. Zboží mi bylo sice doručeno a já ho zaplatil kartou, ale po rozbalení byla zásilka poloviční. Když jsem na eshop napsal, nikdo se neozval. Pro mě těch 300 Kč není nic tragického z čeho bych se osypal, ale jsou mezi námi nemajetní lidé, kteří musí koukat na korunu, tak mi toto obohacení přijde minimálně sprosté. Už zde nikdy nic nenakoupím a rád se podělím s přáteli, takže mají minimálně o 500 klientů méně.

• bez komunikace

Objednávku jsem provedl, potvrzení mailem jsem obdržel, ale tím komunikace s firmou skončena

Taktéž pracuji v obchodě a řeším dlouhé doby dodání dílů / zboží.
    Proč není komunikován termín dodání

Na můj mail s upřesněním požadavků nikdo neodepsal, ale vše, co jsem požadoval, bylo nakonec splněno.

Obchod nabízí zboží, které nemá.

• Velmi rychlé dodání.

Velmi rychle zaslání, spokojenost. Diky Jan

• Super smart delivery. Quick feed back even in night.

• rychlost dodání

• 2 produkty objednány 11.12 a jeden z nich dosud nepřišel. Každý byl zaslán jiným dopravcem. Urgovala jsem firmu,ze ani objednávka nebyla zpracována ,zboží bylo skladem ,ale nebyli schopni ho ani odeslat. Dnes je 22.12 a podložka stále je nezvěstná!

• rychlé jednání

Úplná spokojenost

• Low price on some articles
    • No communication, never replied to my emails
    • More than 1 month to be reimbursed (5 weeks instead of 2 in the terms and conditions)
    • Packaging was very light (plastic bag) and not protecting the shipment

Very bad experience, will not but there anymore, they are not able to communicate.

• Dobra cena
    • Rychle dodani

Vse probehlo v poradku, rychle, jednoduse

Velice rychle vyřešeno

Atraktivní ceny a rychlé doručení

• nízké ceny (pokud dostanete zboží)
    • špatná komunikace
    • zboží skladem není skladem
    • nesplněné termíny dodání

28.7. jsem objednal zboží, které bylo uváděno skladem. Následně telefon z e-shopu, že zboží není skladem, ale že ho mohou objednat a do 14 dnů ho mám doma. Na to jsem přistoupil.

Po uváděném termínu dodání jsem psal email do e-shopu - bez odpovědi. Následně volám (17.8.) abych se informoval - omlouvají se, že dodavatel má zpoždění, ale že nejpozději do 26.8. mám zboží u sebe - opět nic.

Dnes (30.8.) po mé telefonní urgenci mi sdělují, že dodavatel by měl zboží odesílat 2.9. a u sebe bych ho měl mít 10.9. - Objednávku ruším a již nikdy víc tento e-shop.

DOPORUČENÍ - pokud chcete ušetřit, nejprve si ověřte, že je zboží opravdu skladem, pokud ne - objednejte jinde.

• rychlé dodání, Seriózní komunikace.

Přes dotaz, bez odpovědi.