To že se odznáček plástve urve při prvním praní mi bylo jasné. Pak jsem si je vzala ven a po cca hodině (chůze) začaly být legíny volné a sjíždět.

Nezlobte se,ale vyplnění řádné adresy je snad základ.Myslela jsem,že
    nejste chráněná dílna....... a dýško švadlenám (oni nejsou řádně placené?)

Objednával jsem šortky zřejmě z nové řady. Obchod slušně poděkoval za objednávku a za platbu, která s poštovným a malým všimným pro "švadlenky" překročila 2 000,-. V dalším mailu slíbili do týdne ušít a doručit. Je to devět dnů, peníze fuč, kalhoty nikde. Zatím to na mě působí jako klasický podvodný eshop.

Reakce obchodu GoldBee.cz

objednávku jsme od Vás obdrželi 20.06.2023 a 30.06.2023 jsme zboží odesílali.

Pakliže se jedná o předobjednávku tak zboží prvně musíme vyrobit. Informace o termínu výroby je orientační a vždy záleží na vytíženosti naší výroby.

Věříme, že zboží už máte u sebe... a že se naše výrobky líbí.

Hezký den

• Česká výroba,rychlé dodání
    • Velikost neodpovídá tabulce velikostí
    • Oblečení hodně hodně těsně, normální velikost M/L u Goldbee XL MALÉ!!
    • Horní díl plavek ve velikosti L jak na prsa G ačkoliv podle tabulky přímo na mé C
    • Spodní díl plavek extrémně úzký a divný střih
    • Legíny průhledné
    • Ceny naprosto neodpovídající kvalitě

Měřím 170cm a mám 85kg. Na věci od Golbee jsem se těšila, chtěla jsem pro jednou investovat do něčeho co se nevyrábí jak na běžícím páse uprostřed číny. Tak jak je na Webu doporučeno pro co nejlepší výsledek vybrat velikost dle tabulky jsem požádala manžela aby mne změřil, objednala jsem si tedy plavky a dvoje legíny dle tabulek vše vychází na L, normálně nosím M/L, ceny produktů mě moc nepotěšily ale to vem čert, začnu u plavek, když přišly věděla jsem že je zle. Spodní díl plavek byl malý jako když před sebou v obchodě držíte kalhoty vel. 36, i tak jsem je zkusila, třeba zdání klame, bohužel velké zklamání. Plavky které mají schovat nedokonalosti naopak nedokonalosti přidají. Plavky se mi naprosto zařízly do zad a vypadala jsem jak Vánoční stromeček, horní díl byl naopak moc velký, látka byla jak plachta, všude to odstávalo a nesedělo to hezky, měla jsem strach že mi prsa za chvíli vypadnou stranou ven..no a legíny..podle tabulek jsem je objednala v L , velká chyba u Goldbee bych měla mít tak 3Xl aby mi to asi sedělo hezky a neškrtilo mě to všude. Legíny jsou úzké, neodpovídají normálním velikostem, jsou průhledné a cena absolutně neodpovídá kvalitě, za to co mi přišlo bych dala maximálně tisícovku a ne i s plavkami 5 tisíc. Za mě Goldbee obrovské zklamání.

Reakce obchodu GoldBee.cz

velmi nás mrzí, že Vám zboží nesedlo. Samozřejmě ho můžete vrátit do 30 dnů.

Zároveň vidím, že reakce je na objednávku, kde máte 2 ks legín a nikoli plavky. Taktéž vidím, že je z května a zboží jste nevracela.

Také nemůžu dohledat jakoukoli jinou objednávku, ani vrácení zboží na Vaše jméno, nebo email.

Budeme tedy velmi rádi za číslo objednávky, aby jsme se na to mohli podívat.

• Není co hodnotit, zboží jsem ani po 14 dnech neobdržela

Reakce obchodu GoldBee.cz

Váš produkt nebyl skladový, ale je u nás ve výrobě... což nějaký čas zabere. Dnes, nebo zítra ho budeme expedovat.

Děkujeme za trpělivost.

• Děs a hrůza

Reakce obchodu GoldBee.cz

moc nás mrzí, že nejste spokojená.
    Určitě budeme rádi, když nám napíšete na [email protected] a řeknete nám více podrobností, co přesně bylo špatně.

Uděláme maximum, aby se taková situace již neopakovala.

Zboží můžete vrátit do 30 dnů.

Přejeme hezký zbytek dne.

Petr

• Rychlost odeslání zboží.
    • Zboží nelze vyměnit, pouze vrátit v zákonné lhůtě. Tím pádem vám obchod musí vrátit peníze, na které má ze zákona 14 dní a to i využije, nečekejte, že by to bylo dřív, protože cituji obchod: ,,naše paní účetní má více práce, pokud bude stíhat platbu odeslat dřív, tak to samozřejmě provede.,, no neměla, tak uvidíme kdy to bude..

Reakce obchodu GoldBee.cz

peníze vždy vracíme v zákonné lhůtě 14 dnů. Vždy se snažíme peníze vrátit co nejdříve. Z pravidla to bývá do 5 dnů od obdržení zásilky... někdy se samozřejmě může stát, že v dobách výprodejů je více práce a může to trvat déle... nikdy však více jak oněch 14 dnů. Pokud by došlo k velké prodlevě, neváhejte nás kontaktovat.

Petr

• Kurýr mi nedoručil zboží,mám zlomennou nohu

Reakce obchodu GoldBee.cz

situace, že Vám kurýr nedoručil zboží, ale dal ho na výdejní místo nás moc mrzí. Situaci s PPL budeme řešit.

Zboží jsme poslali znovu a již vše proběhlo v pořádku.

Děkujeme za nákup a věříme, že se to u dopravce nebude opakovat.

Petr

Bohuzial absolutne nedoporucujem. Maju skvely (klamlivy a zavadzajuci) marketing a na oko velmi pekne veci, ale nakup bol jedno obrovske sklamanie.

Produkty
    Mikina Doba Ledova v berankovom prevedeni je absolutne predrazena a nazvom zavadzajuca. Latka je tenka, nie je nijak zateplena a este je neproporcna. Dlzka a sirka je oversized, ma vsak velmi kratke rukavy a pri pohybe rukou mi nedosiahali ani k zapästiu. Za povodnu cenu 2490,- by clovek ocakaval urcite kvalitnejsie prevedenie a produkt.
    Leginy BeSeamless v gold prevedeni mi po obleceni pocitovo sedeli na kazdej nohe inak. Po vyzleceni a vystreti som zistila, ze je kazdy nohav inak dlhy. Okrem toho boli predsalen trochu priehladne, i ked slubovali, ze nie su. Mam potetovane nohy, o to viac to bolo vidiet.

Ceska znacka
    Reklama ma zlakala kvoli peknym veciam, ale hlavne kvoli tomu, ze je to ceska znacka a produkty maju byt ceskej rucnej vyroby. Po trochu skumani webu vsak zistite, ze je cast vyrobkov z Italie, takze to asi nie je tak uplne pravda.
    Utvrdil ma o tom i fakt, ze ked som so zakaznickou podporou riesila nespokojnost s neproporcnou mikinou, nebola akakolvek moznost vyroby dlhsich rukavov. Jednoducho to mam vratit. Myslim, ze ceske svadlenky by nemali problem s pripadnymi malymi upravmi, ked su na mieste.

Zakaznicky servis
    Za vratenu objednavku mali prist peniaze naspat najneskor do 14 dni. Po viac ako dvoch tyzdnoch som kontaktovala obchod, ze peniaze stale nemam vratene. Tvrdili, ze im balicek prisiel az o niekolko dni neskor ako mal a ze maju este cas. Peniaze mi prisli az na najposlednejsi (nimi stanoveny) den, napriek tomu, ze som so zakaznickou podporou situaciu riesila a posielala im nimi!! vyziadane potvrdenie o odoslani. Na to mi uz nereagovali, odpovedali az na moje dalsie upozornenie, pricom tvrdili, ze bol vikend, kedy nepracuju (komunikovali sme vo stvrtok, do pondelka vecera ziadna odpoved). Dovtedy odpovedali prakticky okamzite.

Znacka ma zaujala kvoli ceskej vyrobe, kvalitnym peknym vyrobkom, transparentnosti, ekologii a ludskemu pristupu. Clovek si take veci kupi rad a rad za ne aj zaplati. Nic z toho sa mi bohuzial nepotvrdilo a naopak som ziskala pocit zavadzajucej znacky, co presne vystihuje tuto povrchnu nepravdivu dobu. Som sklamana a lutujem, ze som si z tohto obchodu nieco objednala.

Reakce obchodu GoldBee.cz

mrzí náš, že Vám zboží nesedlo. Nabídli jsem Vám možnost vrácení zdarma, ale to se Vám nelíbilo. Žádali jsme Vás o informaci, jaké řešení by se Vám líbilo s tím, že jste nebyla schopna, nebo ochotna říci, co vlastně chcete. A opakovaně jste vyžadovala dodnes nespecifikované "zadostiučinění."

Nicméně jak jsme Vám psali na Instagramu, tak neděláme zakázkovou výrobu a opravdu není možné každý kousek zboží (ve vašem případě: Mikinu Dobu Ledovou, Legíny a TOP) upravovat dle přání zákazníka.

Věříme, že to každý rozumný člověk chápe.

Jak jsme Vám opakovaně psali... zboží můžete bezplatně vrátit až do 10.01.2023.

Hezký den