• Prodejce nabízí zboží které nejde přes jejich sklad a tak neví v jakém je stavu.

U prodejce jsem zakoupil vana Rossa 160x105 cm. Vana byla poškozená na což jsem přišel cca po 3 týdnech kdy jsem ji dovezl na stavbu a byla rozbalena.
    Okamžitě jsem volal prodejci kterému jsem poslal fotky poškození. Po dvou týdnech kdy dostal prodejce vyrozumění od výrobce že se reklamace neuznala se ani neobtěžoval mě kontaktovat. Chtěl jsem po prodejci posouzení technikem , ale opět žádná reakce. Volal jsem tedy na Ravak a trval na posouzení jejich technikem a bylo mi vyhověno. Přijel technik od Ravaku a řekl, že v místě ohybu je zeslabený akrylát. Před technikem od Ravaku jsem volal prodejci a on stále opakoval že reklamace nebyla uznána, teprve když s ním mluvil technik z Ravaku tak prodejce otočil a řekl mi krásnou větu a to, že vana u něho ani nebyla a tak nevěděl v jakém je stavu. Když něco prodávám tak bych měl zaručit kvalitu a výrobky znát.
    Firmu za sebe nedoporučuji.

• Prostě výborné nakupování po internetu v tomto obchodě

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)