• platba na výdejním místě pouze v hotovosti

ten samý kus Vám prodají "jako jiný obchod" kartou ale o 200Kč dráž

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Extrémně dlouhá dodací lhůta

u některého zboží velmi dlouhé dodací lhůty, naštěstí je aspoň férově na webu uvedeno, že zboží není skladem

• Zboží nefunguje

Je to přeprodej.Jsem zvědav jak dopadnu s reklamací.Vidím to bledě.

Zboží zatím nedorazilo. Až dorazí, rád recenzi změním.

• Rychlé doručení, zboží bez vady
    • Koště zabaleno ve fólii vážící asi 1 kg, naprosto naddimenzované balení, už nikdy víc zde nekoupím

Zboží mi ještě nebylo doručeno , od 18.11.2021 je v depu

Bylo mi dodáno jiné zboží než jsem požadoval a které bylo nabízeno.

obchod nekomunikuje o stavu objednávky a klame zákazníka (při objednávání se tvářil že je vše skladem, záhy nebylo. Po znovunačtení po objednávce bylo vše znovu skladem, skutečnost byla však jiná!!!!!). Nedoporučuji.!!

Dodání zboží je neustále oddalováno s odkazem na situaci u výrobce.

potvrzená objednávka a od 14,4, klid po pěšině

zboží asi špatně zabaleno . přišlo poškozené

Zboží zaplaceno,ale stále nedorazilo.........

• V nabídce zboží na skladě, po objednání zboží nebylo. Sdělen termín možná 2-3 týdny, možná i více.

Od zaplacení předem uplynuly 3 týdny a ještě se mi nikdo ani neobtěžoval ani ozvat, kdy mi bude zboží alespoň odesláno

• Dobrá komunikace obchodu
    • Inzerují zboží které nemají na skladě a které nelze ani dodat.

Systainer přišel poškozený - naprasklá hrana. Vzhledem k tomu jak to bylo baleno - těsná tenká papírová krabice, to vypadá na poškození v průběhu dopravy.

• Nabízí zboží, které nemá skladem, pokud by ta informace byla, objednal bych jinde. A to jsem hlupák zaplatil předem.

Poslán jiný typ, místo vrtačky Makita HP 1630 K, byla poslána Makita HP 1631 K, což by ještě tak nevadilo, ale místo prezentovaného sklíčidla je vrtačka vybavena pouze rychloupínačem, což při práci s příklepem je docela problém

• úplná katastrofa

deklarováno zboží skladem přímo na skladovém listu,po týdnu mail že skladem není,vybráno jiné zboží s prosbou dodatečného dodání 1 ks zboží do již předem zaplacené kupní ceny,stačilo jen chtít :)nepravdivý popis zboží konkrétně u postřikovače 3 druhy postřiku a ve skutečnosti jen jeden