Objednala jsem si svíčky, které jsem chtěla použít na adventní věnec. Ačkoli jsem objednala čtyři kusy jednoho druhu svíčky, přišly mi dva různé druhy svíček (svíčky měly i jiné etikety). Na adventní věnec tedy použít nejdou.

• Objednala jsem si 6 svícnů ze dřeva s andělem. Bohužel mi přišlo 6 sviců keramických se skřítkem,které stojí méně.
    • Vracet nebudu,ale příště již nic zde neobjednam.

• Velký výběr a dobré ceny
    • Balík do dneška nedorazil a na e-mail nikdo neodpovídá

Reakce obchodu Goba | obaly, dekorace, dárky

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Vaše zásilka byla v termínu odeslána přepravcem dle Vašeho přání. Pokud jste měla problém s doručením, prosím, kontaktujte přímo nás, nikoliv tento portál. Děkuji, Krčilová GOBA s.r.o.

Zboží objednáno 27.11, dnes 5.12 ještě nedorazilo

Reakce obchodu Goba | obaly, dekorace, dárky

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. V předvánoční špičce nás zradil přepravce a zásilka zůstala v jeho rukou. Bohužel nízké hodnocení dostáváme my :-)
    Hezký den Monika Krčilová GOBA s.r.o.

• dlouho vše trvá

Reakce obchodu Goba | obaly, dekorace, dárky

Dobrý den, paní Kronusová, děkujeme za Vaši recenzi. Vaše objednávka ze dne 26.12. byla odeslána 5.ledna. Naše prodejna byla během vánočních svátků uzavřena, objednávky jsem vyřizovali od 4.ledna 2022 postupně podle data přijetí. Informace o uzavření prodejny i e-shopu byla uvedena na našich internetových stránkách, facebooku i v našem profilu v Googlu. Je nám líto Vaší nepříjemné zkušenosti s naším e-shopem způsobené celozávodní vánoční uzavírkou.
    Děkujeme za pochopení, s přáním hezkého dne za tým GOBA s.r.o. Monika Krčilová

• Rychle, levne, pěkné zboží
    • Věčně v každé objednávce přijde něco rozbitého

Reakce obchodu Goba | obaly, dekorace, dárky

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci a hodnocení, byť negativní. Vzhledem k povaze námi nabízeného zboží se opravdu stává, že zboží nedorazí ve 100% stavu. Nabízíme a zasíláme i skleněné a porcelánové produkty. Tyto nemilé situace však řešíme obratem a s maximální prioritou. Reklamace řešíme vystavením dobropisu a vrácením uhrazené částky nebo okamžitým zasláním nového zboží. Věříme, že nám zachováte přízeň a příště Vám již uděláme radost.
    Děkuji za pochopení, hezký den Monika Krčilová GOBA s.r.o.

• 2 X zaslané nekvalitní zboží

Reakce obchodu Goba | obaly, dekorace, dárky

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci a hodnocení, byť negativní. Omlouváme se za komplikaci, opravdu došlo k opětovnému zaslání nekvalitního zboží, produkt jsme z naší nabídky stáhli, některé kusy ponechali k osobnímu odběru v naší prodejně, kde si může zákazník výrobek prohlédnout a poté se rozhodnout pro případnou koupi. Reklamaci jsme obratem vyřídili vystavením dobropisu a vrácením uhrazené částky. Věříme, že nám zachováte přízeň a příště Vám již uděláme radost.
    Děkuji za pochopení, hezký den Monika Krčilová GOBA s.r.o.

• Zboží jsem objednala před 2 týdny. Druhý den po objednání mi bylo v e-mailu oznámeno, že je zásilka odeslána. Avšak zboží vůbec nedorazilo. Na e-mailové dotazy z mé strany nikdo neodpovídá.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Goba | obaly, dekorace, dárky

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Vaše objednávka ze dne 19.12. byla odeslána ještě tentýž den. Vyřizovali jsme všechny objednávky obratem, aby mohly být doručeny do Vánoc. Dle historie přepravy Vaší zásilky u našeho přepravce nebyla zásilka doručena, protože jste na uvedené adrese nebyla přítomna. Naše prodejna byla během vánočních svátků uzavřena, proto Vám nikdo neodepsal. Tato informace o uzavření byla uvedena na našich internetových stránkách, facebooku i v hlavních informacích u našeho profilu v Googlu. Je nám líto Vaší nepříjemné zkušenosti s naším e-shopem způsobené zřejmě předvánoční špičkou v dopravních službách.
    Děkujeme za pochopení, s přáním hezkého dne za tým GOBA s.r.o. Monika Krčilová