• Originalita

• doručování prostřednictvím České pošty

• jediný takto zameraný
    • web je neprehľadný pre nezasväteného

majiteľ vychádza maximálne v ústrety a má záujem o každého nakupujúceho... prajem mu veľa úspechov

• V podstate jediný e-shop zameraný na go v celej ČR a SR.

Všetko v poriadku, no česká pošta je česká pošta... Súprava čo dorazila je super, počet kameňov sedí, ak budem v budúcnosti chcieť znovu niečo s go, tak jednoznačne navštívim tento obchod.

• Jeden z mála obchodů s go materiálem.

• Přehlednost stránek, skvělý sortiment, který se jinde jen tak nevidí, rychlá komunikace obchodu.
    • Žádné jsem neshledala.

Se vším jsem byla spokojená, zboží dorazilo v pořádku, pěkně zabalené. Rychlá odezva ze strany obchodu, okamžitá expedice. Doporučuji.

• Ochota, rýchlosť dodania, výborná komunikácia.
    • Žiadne.

Určite odporúčam - takto by mal fungovať každý obchod.

• speciálka, jinde jsem zboží ani nenašla

• Máte jednu výhodu, jste jediný obchod tohoto druhu, který se mi podařilo na internetu najít.
    • A nakoupila jsem u vás, protože máte výběr od těch nejlevnějších druhů až po ty opravdu drahé, a tak si člověk může vybrat a poskládat si svojí sadu podle sebe.

Stránky mi přijdou přehledné.
    Zboží jsem objednala a do tří dnů mi vpořádku dorazilo. Je teda pravda, že kameny jsem kontrolovala způsobem, dozy jsou plné a kameny všechny stejné. Šupleru jsem nechala spát v šuplíku a o velké početní výkony jsem se raději též nepokoušela. :-D
    Obchod bych klidně doporučila, podle uveřejněných dotazů a odpovědí, mají zde své zákazníky radi.
    S reklamací zkušenost nemám. :-)

• experti na go, kvalita zboží

• kvalita, spolehlivost, flexibilita

Kvalitní zboží, vyborná a rychlá komunikace, max. flexibilita a spolehlivost při doručení balíku do zahraničí (Francie).
    Jsem velmi spokojená! Vřele doporučuji! :)

• Hrací deska na shogi byla v původní zásilce poškozena. Reklamoval jsem ji a jako reakce se mi dostalo velmi vstřícné vyřízení reklamace. Obratem jste mi zaslali novou desku, která již v pátek dorazila v pořádku. Tu desku starou jsem dnes odeslal na Vaši adresu (viz email).
    • 1) Velmi rychlé vyřízení objednávky.
    • 2) Zboží, které jsem ve Vašem obchodě objednal, nebylo možné v požadovaném rozsahu sehnat jak v kamenných obchodech po celé Praze, tak v eshopech.
    • Tento typ nákupu mi vyhovuje...

Jednoduše řečeno doporučuji! Rychlost a serióznost.

• Nabízí jinak nedostatkové zboží v dobré kvalitě a ceně. E-shop spravuje povolaná osoba a zisky se vrací do rozvoje GO komunity (alespoň se to tvrdí).
    • Je limitován dovozem a poptávkou. V nabídce by mohlo být mnohem víc zboží, které by uspokojilo i specifičtější požadavky.

Bezproblémová objednávka, rychlé potvrzení objednávky (v řádu hodin tentýž den), expedice ráno druhého dne a příjem do výdejního střediska (Zásilkovna) do 48h od objednávky.

• Cesky jazyk, rychlé dodání zobží, výborná komunikace
    • Řidší sortiment zboží než zahraničí.

Než se budete dívat v zahraničí, mrkněte se na goshop

• V podstatě jediný obchod, kde se dá něco podobného koupit, sety
    • ty stránky vypadají jako by byly z roku 2007

• Ponúka niečo, čo sa inde dá zohnať iba ťažko
    • Keďže som objednával zo Slovenska, možno zvýšená cena a doba doručenia ale s tým sa počíta.

Páčil sa mi prístup predajcu pri osobnej komunikácií, čo je veľké plus.

• zajímavý sortiment

• Doska ktora mi prisla z tohto obchodu ma obuchane dva rohy, a na jednom sa troska odlepuje, ale nevadi, su to minimalne poskodenia, aspon ma dusu. (Pochybujem ze to vzniklo pri doprave, zabalena bola velmi dobre)