• nakoupil v obchodě Go-shop.cz před 1 rokem

Objednaný tovar dorazil na poštu podľa psč, ktoré som uviedla, avšak tovar mal byť doručený kuriérom osobne na konkrétnu adresu, ktorú som uviedla. Kuriér mi ho nedoručil na adresu, ktorú som uviedla. Musela som si ísť po tovar osobne na poštu. Nebola som o tom však vopred informovaná, musela som sama urgovať mailom obchod, v akom stave je moja objednávka.

Reakce obchodu Go-shop.cz

To je nám líto, nicméně výtka by měla směřovat spíše na poštu, která měla zboží dodat, ale nedodala.

• nakoupil v obchodě Go-shop.cz před 4 lety

• mohol by tam byť prepočet na eurá

Reakce obchodu Go-shop.cz

Dobrý den, Vaši objednávku jsme odeslali 20. 11. (19. 11. přišla platba na náš účet). Vaše zásilka je nyní uložena na poště, kde ji máte od 25. 11. připravenu k vyzvednutí. Bohužel neovlivníme dobu dopravy na Slovensko. Věříme, že bude vše v pořádku a go Vám bude dělat radost.

• nakoupil v obchodě Go-shop.cz před 5 lety

• Rychlost, prehlednost