• Obchod si presmerovali zásilku do jine vydejny, která brzy zavira vikend zavreno a je všemu tam neberou karty

zboží na webu označené skladem neměli a čekal jsem týden na vyskladnění

• Komunikace 0, bez možnosti se dovolat i do e-mailovat.

Objednal jsem si samolepky, ale přišly jen obyčejné plastové tabulky.

• Arogantní kurýr

Už je 26. júna a nič. Tovar za 11 dní neprišiel. Depo Žilina - kupujúci nebol dostihnutý. Kurier netelefonoval, ani sms neposlal. Veď môžem 14 dní čakať na ceste. Tri malé nálepky a aký velikánsky problém.

Reakce obchodu GlobShop s.r.o.

omlouváme se za komplikace, vidím, že objednávka byla vyzvednuta ještě dlouho po tomto postu. Bohužel nejsme schopni ovlivnit kurýra, mimo urgencí, které nevím, zda jste s někým od nás komunikoval. Objednávka od nás odešla po 3 dnech a ano, na místo dorazila po několika týdnech :-( Pokusíme se alespoň pro zásilky na Slovensko poohlédnou po lepším partnerovi.
    Globshop s.r.o.

• Nelze posílat poštou.

Reakce obchodu GlobShop s.r.o.

ano, Českou Poštu po zkušenostech nepoužíváme a ani ji zařazovat nebudeme. V možnostech dopravy http://www.globshop.cz/moznosti-dopravy/ se dočtete, že pokud by jste měl zájem, po domluvě bychom Vám zboží takto zaslali. Mimochodem úspora u doporučeného dopisu, pokud bychom se vešli váhou, by byla asi 10Kč. Příště zkuste osobní odběr.
    GlobShop s.r.o.

• Nikdo se neozval....

Reakce obchodu GlobShop s.r.o.

Dobrý den. Ano, máte pravdu. Bohužel se nám Vaše objednávka nějak vytratila ze systému. Každopádně již máte připraveno na výdejním místě. Pokud již nemáte zájem chápeme a omlouváme se.

• špatná komunikace se zákazníkem

napsali ,že zboží předali zásilkové službě a nic. Zboží nikde. Kdyby tam člověk nezavolal,tak se ani nedozví ,že zboží není na cestě... žádný email,žádný telefonát.

Reakce obchodu GlobShop s.r.o.

email o odeslání, který Vám došel byl správný - bylo v něm vygenerováno číslo pod kterým bylo možno zásilku sledovat a zásilka byla připravena k vyzvednutí kurýrem. Toto si dříve než je zásilka registrována nevymyslíme. Bohužel, a za toto se omlouváme, vznikl problém s vyzvednutím a tento jsme řešili s dopravcem. Ovšem jeho řešení již bylo mimo náš systém, proto jste se toto dozvěděl až po telefonním kontaktu.
    S pozdravem Global Security eshop

• Je levný
    • Dlouhá doba dodání

Nevyužívat, pokud zboží rychle potřebujete

Reakce obchodu GlobShop s.r.o.

Dobrý den, k Vašemu hodnocení musím jen podotknout, že zboží, které Jste si objednala bylo v režimu předobjednávky s dodací lhůtou 3-5 týdnů. Toto máme již od ledna nastaveno u všech autolékárniček z důvodu vytíženosti výrobce, proto ani lepší podmínky nabídnout aktuálně na toto zboží nemůžeme.
    S pozdravem Global Security Eshop