• Dobrá cena a ochota, opravdu to jsou slušní a poctiví lidé.

Kvalita,ochota a slušnost.

• Kovové výrobky pro sprchové kouty nejsou kvalitní, zde jsem si mohla vybrat z několika možností, skvělý design - provedení sklo, čiré , mléčné, kouřové, různé tvary. Byla jsem mile překvapena nabídkou a zatím jsem spokojena.
    • Nevím o nich

Vřele doporučuji. Rychlá a příjemná komunikace , precizní zabalení zboží.
    Nabídka doplňků pro sprchové kouty a koupelny ze skla.

• Vyborny zakaznicky servis!
    • zatial som na ziadnu slabinu nenarazil!

Skoda, ze nemaju pobocku v Prahe!

Śokojen velmi

• 14 dní je dost dlouhá doba na dodání pokud se platí na místě

doporučuji :-)

• - nabízený sortiment je kreativní, kvalitní a za příznivou cenu;
    • - přiložené technické výkresy u nabízeného zboží umožňují snadnější výběr a rozhodování;
    • - žádnou viditelnou slabinu jsem nezaznamenal. Jen k úvodu tohoto průzkumu - objednal jsem si i jiné zboží, ne pouze Univerzální hmoždinky 6 kusů 6x35 s vrutem 45mm.

V nabídce jsem našel zboží, které jsem v kamenných obchodech hledal marně a není "tuctové". Kompletní popis zboží, technické nákresy i upozornění na případnou nutnost dokoupit příslušenství umožnilo výběr bez obav, že koupím něco, co pak budu jen těžko instalovat, nebo bude vypadat jinak, než jen na obrázcích.
    Firma podrobně a přesně informuje o stavu zakázky,dodací lhůta je přiměřená.
    Závěr - velmi dobrý poměr mezi cenou a kvalitou zboží i služby.

Dodací lhůta byla delší než 3-7 pracovních dnů. Pokud bych se sama nepřipomněla, asi by mě nikdo neinformoval. Z objednaných 2 sad hmoždinek přišla pouze 1 sada ( a to ne zcela kompletní).

Reakce obchodu glass.sklomat.cz

Ano, máte pravdu, ve vaše případě opravdu byla délka dodací lhůty delší.
    Omlouváme se především za komunikaci. Měla jste být předem informována o prodloužení lhůty, což je chyba a ve firmě ji řešíme.

Chtěl bych vám vysvětlit, proč se někdy délka dodací lhůty prodlouží?

Neprovozujeme eshop stylem nákup / prodej.
    Hodně poliček, i standardních, chtějí občas klienti upravit na míru. Jako výrobce poliček se o to i snažíme, tedy nabídnou police na míru bez příplatku.
    Bohužel jsme také závislí na dalších subdodavatelských firmách. Například složité výřezy se řežou vodním paprskem, sklo se kalí v kalící peci (v případě kalených poliček). V republice je těchto pecí jen několik(stojí přes 10 000 000,-Kč), nemůžeme garantovat, že se nikde nic nepokazí a všude se dostaneme včas na řadu. V neposlední řadě sklo občas při kalení praskne. Toto nelze ničím ovlivnit ani poznat.

Mnohdy se sklo vyrábí 2-3x než k vám dorazí.

Nezapomínejme, že sklo je křehký materiál, nám se taky občas povede něco rozbít...

Nezlobte se proto na nás, pokud vám sklo nedodáme okamžitě. Snažíme se pro vás dělat maximum, upřednostňujeme kvalitu před kvantitou. Děkujeme za pochopení. http://glass.sklomat.cz/vase-otazky-a74

• Objednal jsem si poličku ale u poličky nebyly žádné úchyty ty se musí objednávat zvlášť což ale u té poličky nebylo uvedeno ale prý to tam dopíší.

Reakce obchodu glass.sklomat.cz

Ondro máte pravdu. Na webu to bylo opravdu špatně vysvětleno, po tom co jste nás upozornil jsem se to snažili změnit. Omlouváme se za nepříjemnosti, a věříme, že i nadále budete příznivcem firmy Sklomat.

• dobrá komunykace dodání ihned

rychlé dodání zboží

Velmi dobré, určitě doporučuji

• Velký výběr zboží
    • Nízké ceny
    • Skleněné poličky byly přidělané montážní pěnou.. Trvalo mi min. půl hodiny než jsem to dostala ven a jěště to dělala opatrně, abych neponičila sklo. Existují mnohem lepší způšoby jak sklo ochránit, ale toto je opravdu špatný.

Celkově spokojená jak s velkým výběrem zboží, tak i cenou a přehledností webu. Nespokojena jsem jen se zabalením poliček a cenou poštovného.

• rychlý nákup z domova.
    • Nedokonalé webové stránky.

Neuvěřitelně ochotní obchodníci,poradí,vyřídí....super.Velká spokojenost.

• Vše OK
    • Nevím

Vše je jak má být

• Objednávka zboží přes internet mi šetří čas.

Pro dobrou komunikaci obchodu a také doručovatele objednaného zboží doporučím glass sklomat svým známým.

• Dobrá cena, kvalitní zboží.

Perfektně zabalené skleněné poličky. I při hrubším zacházení při přepravě bylo sklo chráněné. Jsem velice spokojená.

• Velká možnost výběru.

• OK
    • ---

maximálně spokojen

Určitě to nebyl můj poslední nákup.

• nabízí to co jen tak někde nekoupíte
    • zatím žádné

rozhodně doporučuji