• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

přehledný, spolehlivý, bezproblémový

Včas doruceno

Reakce obchodu glass-laser.cz

Velmi nás mrzí, že jste nebyl spokojen. Prověřovali jsme průběh této zakázky i zaslané zboží a nemůžeme vůbec přijít na to, kde byla chyba. Mohl by jste nás prosím kontaktovat? Rádi bychom se dozvěděli více, aby bylo příště vše perfektní. Děkujeme velmi!

Obchod nekomunikuje. Neprosla mi platba online, zaplatila jsem tedy pres ucet a informovala obchod. Neprisla zadna odpoved. Po tydnu jsem poslala dotaz, co je s mou objednavkou a prilozila z banky potvrzeni o zaplaceni. odpoved opet zadna, zbozi nedorazilo.

Reakce obchodu glass-laser.cz

Velmi nás mrzí, že nejste spokojená a věříme, že se jedná spíše o nedorozumění. Přijatou platbu jsme Vám obratem potvrdili e-mailem spolu s naším poděkováním. Zboží z Vaší objednávky však bylo pro veliký zájem dočasně vyprodáno a mělo i zřetelně označenou dostupnost 14 dnů. Výroba nové série u nás již v těchto dnech finišuje a dnes budeme dekorovat. Vaši objednávku budeme tedy odesílat již tento týden a to přednostně. Věříme, že se Vám budou naše výrobky líbit a potěší Vás.

• statické LED stojánky skladem, jinde bohužel dostupnost byla neznámá
    • Netušila jsem, že se jedná o čínské výrobky, na fotografii vypadali jako originální a hlavně kvalitní Led podstavce dovážené z Německa. Zboží sice dorazilo včas, avšak z 3kusů je pouze jeden v pořádku. Nemíním se handrkovat s reklamací, na to fakt nemám žaludek ...

Určitě nekupovad LED podstavce (stojánky) pod skleněné krystaly, které jsou nekvalitní, buďto v jednom chrastilo a po pár minutách nesvítil vůvec - modré statické světlo a druhý LED podstavec nepříjemně problikával až po chvíli taktéž totálně zkolaboval (bílé statické světlo). Nejsou to kvalitní origin.Led podstavce z Německa, jaké lze zakoupit např. na *konkurenční obchod*, koupila jsem je v tomto obchodě, jelikož byly dostupné a nutně jsem je potřebovala. Vzhledem k tomu, že by tyto stojánky měli držet 3D skleněné krystaly za min.: 3tisíce a výše, když na spodní hraně nejsou ani obyčejná gumová kolečka, která by zaručovala stabilitu? Ani náhodou ...

Reakce obchodu glass-laser.cz

Velmi nás mrzí, že nejste spokojená. Každý stojánek před expedicí navíc velmi pečlivě zkoušíme, stejně jako i veškeré zboží z naší výroby. Navrhujeme tedy výměnu zcela na naše náklady, či vrácení peněz.
    S politováním Vám musíme oznámit, že Vámi zmíněná "konkurence" prodává naprosto totožný stojánek, pouze s rozdílem několikanásobně vyšší ceny.