Nakupoval jsem zde poprvé a zatím spokojenost.

• Rychlé dodání, i v době před Vánocemi
    • Kvalitní stříška
  • Nechci potvrzovat doporuceni obchodu, pokud zbozi v perfektnim stavu neobdrzim. Doba dodani by mela byt do 2 tydnu.

• Pro mne jsou v dostupné vzdálenosti

Komunikace na bodu mrazu, raději jsem zrušil, kdyby došlo k problémům s dopravou a poškozením, tak nevím jak bych řešil, když mi nikdo nebyl na vyžádání ochotný vzít telefon a zavolat zpět.

Reakce obchodu Glasdesign

Vážený pane Hrabák, omlouváme se, ale z časových důvodů nelze být na telefonu pořád. Postačí se ozvat e-mailem, či sms v případě nezastižení a voláme zpět (ne v případě, že jste již sám objednávku stornoval). Jak sám moc dobře víte, na zprávu jsme reagovali obratem , Vy na Vaši duplicitní objednávku po 4 dnech kdy ji potvrdíte a následně za hodinu zrušíte. Kdyby došlo k problému, vyřešili bychom to jako vždy ke spokojenosti zákazníka. Nicméně toto hodnocení jsme očekávali. Přejeme Vám i tak příjemný den.

Obchod v nabídce garantoval dodání zboží do dvou až čtyř dnů. Od provedení platby jsem zboží neobdržel ani po dvanácti dnech.

Reakce obchodu Glasdesign

Dobrý den, ano, vše se odvíjí od přijetí platby a zaúčtování a u Vaší objednávky byli 2 víkendy a státní svátky. Dveře nejsou lehký balíček, který lze hodit na poštu. S přáním hezkého dne Glasdesign.cz

rychlé jednáni

• Zboží i komunikace vše OK
    • Doprava zboží výborné zajištěna
    • Myslím že mohu doporučit

Mohu doporučit , kladná zkušenost.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Super super

• Rychlé vyřízení i komunikace

• Vynikající komunikace + expresní dodání

• rychlost vyřízení

• Rychla komunikace

Striska super i material jen bylo trochu slozite nechat vyrobit u zamecnika presne kotveni cena navic 900kc. Chybi me ale jeste okapnicka na strisku.. dotazuji se obchodu zda maji

Rychlost vyřízení