18.2. 2024 jsem objednal a trvalo 14 dní než zboží dorazilo. Délka dodací doby českého e-shopu je neakceptovatelná.

• klamou zákazníky
    • nedodržují termín dodání uvedený u zboží
    • po zavolání tvrdí, že zboží odešlou a následně pošlou email, že zboží nemají
    • naprosto nekorektní jednání

28.11.2023 objednán brankářský dres s potiskem - dle webu dodání 5 -9 pracovních dní
    28.11.2023 potvrzení přijetí objednávky
    do 11.12.2023 se nic nedělo, tak volám do firmy
    11.12.2023 ujištění, že dres je dnes na potisku a zítra (max. pozítří) odešlou, do 15.12.2023 určitě bude doručeno
    13.12.2023 odeslán z firmy email: Dobrý deň,
    ospravedlňujeme sa ale kit portiere nie je viac dostupný na centrálnom sklade. Objednávku rušíme.
    13.12.2023 volám na firmu, jak je možné, že mi před dvěma dny tvrdili, že je dres na potisku? Prý asi omyl.... Žádný návrh na doručení v pozdějším termínu. Prý můžu zvolit jinou firmu.... Tak jo. Už objednáno u K SPORTING
    TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ V PODNIKÁNÍ, ALE BEZ NÁS

Do dnešního dne (tj. po 11 dnech) jsem neobdržel zboží ani žádný e-mail o stavu objednávky.

S obchodem a s jednáním je vše v pořádku bohužel všechny tři teplákové soupravy a to jsem udělal schválně aby byla každá jiná a opravdu každá jiná je nekvalitní a absolutně nesedí velikosti jak materiál tak opravdu velikosti velký rozdíly je mi to líto že to tak musím napsat designově hezký ale to je vše přijde mi to jak ušitý někde v Číně za mě opravdu nekvalitní Bohužel jsem musel vrátit

• Záměna barvy objednaného výrobku

Objednal jsem si bundu do deště modré barvy, bohužel mi byla doručena barva tmavě šedá (černá)

• Špatná, téměř žádná komunikace. zboží ještě ani po 11 dnech nedorazilo.

Objednávka je zatím v nevyrizenem stavu. Možná dáno situaci na trhu se zpožděním dodávek.

2 x jsem se ptal, jak to vypadá se zakoupený zbožím. 2 x mi bylo odpovězeno, že 5-9 dní trvá, než přijde zboží ze skladu. Termín dávno vypršel a informace veškerá žádná.

dneska je to 6 dni a zbozi zatim NEDORAZILO, a to byla garance 48 hodin.

• Reklamace Este nevytížená posílali jsme špatný soupravu s tým že neseděla velikost tak jsem to reklamovali za velikost menší Este stále nepřišlo vyrozumění

Po 12 dnoch od objednavky žiadna komunikace

• Asi nic.
    • Bunda hrozná,čekal jsem kvalitnější bundu a nee kus nevím čeho v pytlíku.

Poslali jinou barvu oblečení

Příšerně drahé poštovné, jelikož je to doména cz , nenapadlo by mne, že mi přijde zboží ze Slovenska, dres velikostně neseděl, tak poštovné ve výsledku vyšlo skoro stejně jako zbozi, jelikoz sem ho musela vracet..Nad tím by se měl obchodník vážné zamyslet..

• Slabé výstuhy