kalhotky neodpovidaji velikosti, jsou male

• obdržel jsem jinou barvu než jsem objednal, na vracení nemám náladu

• nelze se dovolat; neposkytují vratkový kód pro Zásilkovnu

• Nepřišly mi barvy které jsem chtela .

Objednávka mi nedorazila, od zásilkovny jsem nedostala ověřovací kody pro vyzvednutí.

• Po provedené objednávce jsem čekala na SMS kdy bude doručena na mojí adresu. Až potud bylo vše v pořádku . V následující SMS byl uveden datum a čas dodání zboží na moji adresu. Bohužel nikdo se už neozval, natož aby přijel. Čekala jsem na nějaké vysvětlení proč se nikdo neozývá. Byli jsme přece doma a čekali.. Nic. Po urgenci ve vaší firmě jsem dostala od někoho?? SMS a odkázali mě si vyzvednout můj objednaný balíček v "nějaké hospodě až do půlnoci" ! Jak laskavé!!! Na to jsem volala do vaší firmy a podivovala jsem se. Nejsem ochotná si jít do nějaké hodpody neznámo kam abych si vyzvedla objednaný balíček. Vaší zaměstnankyni jsem řekla, že to tedy ruším a že mi to mrzí. Stále mi chodí SMS ať si to vyzvednu jinak že to propadne, ale došlo ke změně a nyní mi píší adresu či název jiné hospody pro mne opět neznámo kde.
    • Nespolehlivý dopravce!!!!!!!!!!!!

Díky této zkušenosti již nehodlám u vás nic kupovat.

• na noze dělají nepříjemný pocit umělého vlákna,
    • ponožka v pantoflích hrozně klouže, čímž hrozí nebezpečí úrazu,
    • a přestože jsem koupil správnou velikost, dost svírají nohu.

• Rychlé dodání zboží
    • Obchod neudává gramáž použitého materiálu, a po internetu tak kupujete tak zajíce v pytli.
    • Moje obava, že pyžamo bude "slabé", se po jeho dodání naplnila. Jinak je ovšem jeho zpracování dobré. Nutno dodat, že obchod s tímto nedostatkem není sám.

Reakce obchodu Gina.cz

Děkujeme za váš postřeh. Pokud na našich stránkách postrádáte nějakou pro vás důležitou informaci, neváhejte se na nás obrátit s dotazem emailem, nebo telefonicky, rádi vám odpovíme na jakýkoliv dotaz.
    Pokud dodaný výrobek nesplňuje vaši představu, nebo se vám prostě jen nelíbí, můžete ho ve 14denní lhůtě bez problémů vrátit.
    Team Gina.cz

• Zboží dorazilo v nevyhovující kvalitě.

Už zde nebudu nakupovat.

Nejde kopírovat starou objednávku do nové. Po roce jsem si koupila ty stejné kalhotky. Tedy ty nejpodobnější. Na obrázku vypadají úplně stejně. Bohužel jen zdánlivě. Přední strana má nohavičky střižené více, než je mi milé. Závěrem je, že si přestanu objednávat po sedmi kusech a vrátím se je dvěma maximálně, abych neměla pocit, že jsem vyhodila peníze z okna.

Nevím, jak je to možné, s kalhotkami, co mám z dřívějška jsem maximálně spokojená. Teď jsem si objednala dokonce o číslo větší a vůbec je neobléknu.

Reakce obchodu Gina.cz

je nám líto, že vám nevyhovuje zvolená velikost. Kalhotky můžete reklamovat, nebo se obraťte na naši zákaznickou linku emailem , nebo telefonem a rádi vám poradíme s výměnou.
    Gina.cz

Zásilka dorazila obratem a vpořádku. Nejsem spokojená se zbožím. Kalhotky ve fuchsiové barvě velmi silně pouští barvu na tělo - po vyprání, kdy byla voda silně zbarvená + proběhlo X máchání.
    Škoda

Reakce obchodu Gina.cz

Děkujeme za vaši připomínku. U barevného prádla může docházet na začátku používání docházet k uvolnění nezafixované barvy. Proto, nejen my, doporučujeme výrobky vždy před prvním použitím řádně vyprat. Efekt pouštění barvy je samozřejmě silnější u výrazných barev. Každý náš produkt je před uvolněním do prodeje testován i na stálobarevnost. Při praní v pračce za doporučených parametrů zde nebyla zjištěna odchylka od standardního výsledku. Musíme poznamenat, že praní v ruce není tak účinné jako praní v pračce. Takže efekt pouštění barvy pak může přetrvat trochu déle.
    Gina.cz

Kalhotky v hrozné kvalitě. Bavlněné bych si v krámě nekoupila vůbec,s krajkou někdo Zapoměl došit, s bambusem dobrý-ty už jsem kupovala.Nevracim ,protože jsem líná jít na poštu.

• pyžama jsou z kvalitní bavlny, nesráží se, nevytahuje

první objednávka (2x dlouhé pyžamo) v roce 2020 - po zaplacení mi psali, že zboží není skladem, doplatila jsem, posali jiné - dvě pyžama velikosti L, z toho jedno triko o cca 5 cm v šířce vetší než druhá velikost L. Bohužel to stejné se mi stalo letos, opět něco nebylo skladem, vybrala jsem něco jiného, ale doplatek mi posílali na dvakrát (spletli se ve výpočtu) a opět je velikost "L" o dost větší než velikost L z loňska. Takže znechucení, z tohoto důvodu nedoporučuji.

Podprsenka byla jako dárek, ale o 10cm menší, než být na danou velikost měla. Velikost jsme objednávali dle uvedené velikostní tabulky. Když jsem psala mail, nikdo neodpověděl.

• neumí počítat do 7 ks (došlo 6)
    • ignorují stížnost e-mailem

Zboží neodpovídalo objednávce. Jsem velice zklamaná a nespokojená.

Reakce obchodu Gina.cz

pokud jste se netrefila ve výběru zboží, můžete samozřejmě využít vrácení ve 14 denní lhůtě.
    Případně se obraťte přímo na nás. rádi vám poradíme.

Gina

• Velikosti oblečení neodpovídají velikostem, které jsou uvedeny u výrobků. Např. velikost S/M ve skutečnosti odpovídá velikosti XS.

Reakce obchodu Gina.cz

kontaktujte nás prosím s vaší reklamací. Vyřešíme ji co nejrychleji.
    Velikostní tabulky a značení výrobků jsou ověřené a v pořádku.

Gina

• doručení balíkem do ruky přes českou poštu je katastrofa- od objednání 8.12. balíček dosud nedorazil, tudíž nešlo ohodnotit produkty

• bolo zjavne ze objednavka stoji niekde a z obchodu mi bolo oboznamene ze mam cakat ked si ale nieco objednam chcem to mat co najskor nie za 8-10 dni ked dokaze prist kabelka z Londina za 3 dni tak si myslim ze aj mali balicek zo spodnym pradlom by bemal byt problem na mohu dlsiu urgenciu mi uz nikto ani neodpovedal taktze na zaklade toho som blik neprevzala