Zboží uvedené na stránkách nejsou schopni dodat

• Zboží skladem není skladem.

Nerozumím tomu proč obchod celé měsíce nabízí produkt, který není schopný dodat (a vědí to, protože obratem odepíší, že nebude)? To chtějí zaplatit dopředu? Nebo negativní reklama je taky reklama?

• Dobrá cena
    • Trochu delší doba dodání (5 dnů)

První nákup. Zboží přislo poškozené. Vzhledem k cenĕ se mi nevyplatí zboží reklamovat. Nepovedený dárek

• Bezkonkurenční ceny

Spolehlivý obchod s dobrými cenami.

• Špatná komunikace
    • Neochota řešit problém na straně dopravce

• relativně rychlý průběh vyřízení objednávky vzhledem k tomu, že zboží neměli u sebe skladem
    • ceny :-)

Vše OK

Vše bylo v pořádku dodáno, akorát chyběl český návod k výrobku

• cena, rychlost

• Všem OK

Vše v pohodě

Velkoobchodní ceny. Sice dodání déle trvá (cca týden) - ale obchod na to upozorňuje, proto za mě naprostá spokojenost i s delší dodací lhůtou.

Zásilka dorazila včas, nicméně byla to jiná značka externího HD, než jsem si objednal. Rozhodl jsem se odstoupit od smlouvy a zboží poslal zpět. Peníze mi byly připsány na účet velice rychle, včetně mého poštovného. Obchod vše vyřídil rychle a k mé spokojenosti. Doporučuji.

Telefon 2x objednán. 2x objednávka stornována z důvodu vyprodaného zboží u dodavatele. Zboží (telefon) přesto znovu nabízeno (i když telefon nemohou dodat).

Vše proběhlo rychle a podle dohody.
    Zakoupené zboží výrazně levnější a za stejnou kvalitu.
    Prostě bezproblémový obchod.

nespolehlivy prodejce. zbozi objednano 11.1. po trech tydnech stale nedoruceno, objdnal sem davno jinde

• Zboží bylo zasláno, jak uváděl obchod a došlo v pořádku, nepoškozené (byla to skleněná varná deska).

Co slíbili, to jsem dostal

• Skvělé ceny
    • Serióznost
    • Snad jen lehce delší dodací lhůta, ale ta je deklarována již dopředu

Bezproblémový nákup. Trochu mě nicméně zaskočilo, že i když jsem vybral jako dopravu PPL, přišel mi pak i email, že zboží bylo předáno PPL, tak mi za chvíli pípla sms, že Česká pošta převzala do přepravy balík a pak mi ho opravdu také doručila. Trochu jsem se lekl, protože představa, že pošta manipuluje se sklokeramickou varnou deskou mě trochu vyděsila, nicméně deska došla v pořádku, takže o nic nešlo.