• žádná výhoda mě nenapadá
    • Podvodný obchod - není možné reklamovat výrobek.

Zdravím Vás všechny nakupující. S obchodem Gigapark máme zcela negativní zkušenost. 20.2.2021 jsme zakoupili počítač Lenovo IdeaPad za 12 tis. Kč a zanedlouho přestala úplně fungovat kamera. A pak se často stávalo, že ani po hodině nenastartoval. Když jsme se pokoušeli o reklamaci, vůbec jsme neuspěli - jediný komunikační kanál je mail a z toho přišla odpověď robota, že jsou nedostupní. Počítač jsme na své náklady nechali opravit, něco na základní desce, kamera a další "maličkosti", stálo nás to 5 tis. Kč. Naštěstí je funkční. V opravně nám řekli,že je to pravděpodobně "šedý" dovoz z Polska.
    Filip

• eshop, ze ktereho jsem objednavala zbozi, jiz zmizel. momentalne na stejne adrese sidli ocividne podvodny obchod
    • nemam jak reklamovat varnou desku, kterou jsem pred trictvrte rokem zakoupila. cislo je zrusene a e-mail se mi vraci
    • link na elektronickou fakturu samozrejme nefunguje
    • drahe ponauceni

kdyz jsem zbozi objednavala, videla jsem, ze se jedna o novy eshop, v dobe pandemie se ale jejich myslenka rychloskladu zdala logicka, na telefonu zneli sympaticky, recenze byly dobre, pristup k reklamacim byl podle recenzi take zodpovedny a z rejstriku taky vse vypadalo normalne. nyni nakupu lituji a domnivam se, ze slo od zacatku o podvod

• Nemoznost reklamace
    • Nefunkcni kontakty

Pred rokem jsem v obchode gigapark.cz koupil mixer, prestal fungovat. Marne se snazim dopatrat jakehokoliv kontaktu pro reklamaci, z e-mailove adresy uvedene na strankach se vraci zpravy jako nedorucitelne, tel.kontakt ani spolecnost provozujici e-shop nejsou nikde uvedeny. Pokud nekdo mate lepsi zkusenosti s komunikaci, prosim o zverejneni funkcniho kontaktu na obchod.

bez problémové dodání

• Obchod nelze kontaktovat přes e-mail protože neodpovídají
    • Pokud je zboží co si objednáte vyprodané nedávají vám informace kdy se vaše objednávka znovu obnoví

Hrozný obchod, nedoporučuji

Napsali ze zbozi nemaji ac ho na internetu maji v nabidce,lemplove.Dal na dotaz jestli maji aspon neco z objednanyho,nereagovali.

objednávka vpořádku, spokojenost, děkuji

• rychlost dodání
    • vynikající komunikace

• neznají stav zboží na skladě - na webu nabízejí zboží,které nejsou schopni dodat

• Zdravé vaření
    • Šťavnaté maso

• RYCHLOST!!! SPOLEHLIVOST!!! PERFEKTNI KOMUNIKACE!!!
    • Můj názor a hodnoceni : 1*

Naprosto skvěly e-schop!
    Po zaplacení zboží bylo druhy den k vyzvednuti!!! UŽASNE !!!
    Za mně sama chvála!!! Maximalni spokojenost !!!

Dobry obchod. Dodavka proběhla rychle, zboži dobře zabalene, nepoškozene a levne. Doporučuji.

• zboží doručeno až po 20 dnech od objednávky
    • poškozený obal( jen zabaleno do igelitu)
    • nekomunikují

Už si od nich nic nekoupím!

• Špatně popsane vyrobky, píšou cena za pár a přijde jen jeden kus

Píšou cena za pár a přijde jen jeden kus

• bez problému

Vse super.

• Ceny

• rychlé dodání a dobrá cena

• vše v pořádku
    • dobré ceny