Již několikátý nákup, okamžité dodání a super cena. :)

• Nízké ceny.

• Kód přišel rychle po nákupu
    • Levné hry

• Jedinná výhoda obchodu je, že v sobotu ve 22:35 mi po online platbou přišel klíč pro hru
    • Nekomunikace obchodu

Když jsem objednal a přišel mi klíč takhle rychle, tak jsem byl spokojen. To však hned opadlo. Psal jsem danému serveru o pomoc s aktivací klíče. Odpověď žádná. Po tom, co jsem na to přišel, jsem psal znova se žádostí o pomoc s češtinou. Do dnes žádná odpověd. Zkontroloval jsem meila nejen ve Spamech, abych si ověril, že opravdu neodpověděli a nebo se mi mail nevrátil z důvodu špatné adresy. Takže kdybych si objednal drahou hru a oni nereagovali, opravdu bych si nepřál s nima řešit vrácení penež. Nic méně jsem velmi naštvanej. Objednal jsem si klíč v domění, že se bude jednat o Evropskou verzi, tudíž s českýma titulkama. No spletl jsem se. NA Ubisoftu byla hra ani ne za 3 Eura. Tady jsem si připlatil. Pouze tento jedinný díl mám poškozený v Image a k vůli něčemu konkrétnímu v sekci hry jsem to potřeboval s českýma titulkama. Takže po aktivaci hru nehraju a protože jsem použil klíč (logicky), nemůžu žádat peníze zpět.

Objednal jsem 2 hry pro někoho jiného bez problémů a pro sebe je to druhá a poslední hra. Už si nikdy po netu hru nekoupím. Co si nestáhnu a neověřím sám, nechci ani vidět! Hru jsem smazal. Tento konkrétní díl si už nezahraju. A tento proradnej server už nechci ani vidět!!!!!!!!!!!

• Automtické doručení ihned po přijetí platby

Bezproblémový a rychlý obchod

neuvádí všechny nutné informace - nákup k ničemu

• Klíč dorazil obratem.
    • Byl plně funkční

• Kod prisel okamzite
    • Rychla reklamace
    • Napoprve kod nefungoval

• S instalací nakonec pomohl prodejce Heureka
    • Email s klíčem sice dorazil ve stejný den co jsem udělal objednávku, ale absolutně bez instrukcí a bez odkazů kde a jak hru stáhnout a nainstalovat. Na email s žádostí o podrobnější informace společnost GETGAME nereagovala a uvedený telefon nikdo nezvedal ani nevolal nazpět. Pokoušel jsem se dovolat opakovaně v různém čase a v různých dnech.

Obchod GETGAME by měl produkt dodávat včetně informací potřebných k instalaci a tak, aby si ho každý dokázal nainstalovat bez problémů sám.

OK

Nedoporučím, neboť zboží, které mělo být vánočním dárkem do dnešního dne nepřišlo.

Reakce obchodu GetGame

vaše licence byla doručena ihned po zaplacení. Jedná se o elektronickou licenci, nikoliv hru na fyzickém nosiči na který pravděpodobně stále čekáte. V případě, že se nám ozvete na email, pomůžeme Vám s aktivací.

S pozdravem,

• Rychlé doručení elektronické podoby hry.

• Spokojen

• Rychlost,spolehlivost

Spokojenost

• Klíč nedorazil, obchodník nereaguje na email ani FB. Nepřišla ani faktura.

• Spolehlivost

Steam klíč mi došel na e-mail do minuty po zaplacení. Aktivace proběhla bez problému.

• Rychlost dodání - objednávala jsem hru na PC v elektronické verzi

• Super ceny, rychlost dodání