Vše hned bez problémů vyřízeno. Naprostá spokojenost.

• Okamzite dodani
    • Levne hry
    • Velky vyber

• objednávka nešla ani zaplatit

K nákupu nedošlo, protože obchod nepřijal opakovaně platbu.

• Rychlost, spolehlivost, dobré ceny, velký výběr

Nic

• bylo mi prodáno DLC ke hře, které nešlo ve službě Steam aktivovat, protože bylo určeno pro jinou jazykovou verzi než hlavní hra. Před zakoupením o tom na webu prodejce nebyly žádné informace.
    • ani po 10 mi nebyly vráceny peníze za neaktivovatelné DLC, tak jak bylo prodejcem slíbeno.

Nedoporučuji. Nedostatečné info k produktům na webu prodejce, nedodržení podmínek o vrácení peněz.

• Vše proběhlo v pohodě
    • Objednával jsem v neděli a bylo dodáno elektronicky v pondělí. Tedy ne ihned po objednání, ale byl víkend, já také o víkendu nepracuji. Tedy toto nepovažuji za nevýhodu, ale pouze skutečnost. S doručením první pracovní den jsem spokojen.
    • Trochu nevýhodu považuji, že chybí návod jak elektronickou licenci aktivovat. Znám dobře aktivaci na Steam, zde byla licence pro Microsoft Store. Uvažoval jsem tedy, že to bude podobné, ale přeci jen trochu bádání to bylo. Tedy pro třeba zcela neznalé zákazníky by bylo fajn posílat s dodáním návod kde a jak aktivovat.
    • U produktu nebylo zcela jasné, že Minecraft Windows 10 není to samé jako Java verze Minecraftu a obsahuje některá omezení.

Vše bez problému. Rychlé, jednoduché, spolehlivé.
    Spokojenost.

• vše vyřešeno z domova

• rychlost, vyřízení i v sobotu

• Online
    • Některé texty jsou psány anglicky

Hra nefunguje

Reakce obchodu GetGame

je nám líto, ale bohužel za shodu mezi konfigurací PC zákazníka a požadavky hry na běh nezodpovídáme, nicméně pokud je to v našich silách, rádi Vám s nápravou pomůžeme.

S pozdravem,

• Bezproblémováý nákup
    • Není návod na stáhmutí a instalaci, člověk to musí dohledat sám

Celkem dobrý obchod

Reakce obchodu GetGame

děkujeme za hodnocení. I na základě Vaši odezvy jsme do emailu s klíčem začali přidávat návod, který je mimo to také k nalezení vždy v detailu hry na našich stránkách.

S pozdravem,

Vše proběhlo v pořádku

• Rychlé doručení

Rychlost vyřízení objednávky. Objednal jsem, zaplatil a objednávka byla vyřízena. Vše týž den (a to byla sobota) :-)

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Okamžité doručení klíče

• Doručení klíče trvalo dlouho a na email s dotazem obchod nereagoval.

• Velmi rychlá transakce. Kód hry mi okamžitě přišel na email.

• Rychlé doručení klíče, prakticky obratem po zakoupení. Spolehlivý prodejce.

Velká spokojenost.