• VČASNÉ DORUČENÍ
    • Vůbec nerozumí tomu co prodávají. Brambory nebo měřící techniku je to jedno!!!!!!!

Při telefonickém dotazu před nákupem zda se dá znamínko + použít na sčítání ploch mi řekli že ano. Při dodání jsem zjistil že to tak není. Znovu jsem jim telefonoval zda to není závada přístroje a oni mi řekli že to zjistí. Už se neozvali a do e-mailu mi poslali návod který pro laika není nic moc.

Vážený pane Nováku,

1) troufám si říci, že bramborám opravdu nerozumím, technice, kterou prodáváme 25 let ANO. JASNĚ jsem Vám sdělil, že naměřené hodnoty můžete mezi sebou sčítat, odečítat.
    2) Co se týká ploch, umí to pouze některé typy. Standardně máte u laserových dálkoměrů LEICA odkaz na link, kde si manuál stáhnete, dnes se již nedodává na CD, jako dříve. Navíc jsem Vám jej ještě extra poslal do mailu. To, že mu nerozumíte, ale není přeci náš problém. Je to naprosto srozumitelný, jasně a věcně popisující manuál s obrázky od oficiálního importéra LEICA, kterému porozumí i žák ZŠ.
    3) Nemám od Vás žádný zmeškaný hovor.
    4) Možná se zkuste trošku zamyslet nad Vašimi reakcemi. Naše stávající hodnocení hovoří jasně, nicméně statisticky je jasné, že se časem objeví nějaký zajímavý exemplář. S tím se bohužel nedá nic dělat.

Hezký den, Jan Tesař

Kolíky nebyly skoro nabarveny, po telefonické dohodě mi bylo zděleno nižší poštovné než mi pak ve zkutečnosti bylo účtováno , kdyby mě nehonila zakázka kde jsem daný materiál potřeboval použít , tak bych zásilku nepřevzal. Prostě se vracím ke konkurenci i za cenu dražšího materiálu v řádech korun, protože zákazník by měl dostávat kvalitu a nemohu dávat do terénu kolíky které nejsou skoro vidět.

Vážený pane Vaňku,
    asi i budeme rádi, když se příště obrátíte na dodavatele ve svém okolí. Kolíky jsou vysušeny, máčeny do barvy a pokud se Vám zdá barva na Váš vkus ne moc červená, investujte do spreje a zvýrazněte si ji. A domnívat se, že lze poslat 12 balíků DK50 za méně než 250 Kč je opravdu hodně BLÁHOVÉ.

Zboží uváděné jako vedené skladem ve skutečnosti skladem nebylo.

Reakce obchodu Geoserver.cz

Vážený pane, zboží skladem JE, hold pokud máme provázané sklady s výrobcem, je první týden v lednu a dělají se uzávěrky, asi dokážete pochopit, že když jsem sdělil, že distribuce proběhne po 15.1., tak to prostě DŘÍVE NEBUDE.
    Děkuji Tesař

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• V popisu zboží je jasně uvedeno, že je k tomuto zboží dodáván Bonus, ten byl vyobrazen jako brýle pro lepší viditelnost laseru a nabíjecí baterie, tento bonus nebyl dodán. Po telefonu, s podmínkou platby předem na účet jsme se dohodli na dopravě zdarma, nicméně nebyla řeč o tom, že by dopravné nahrazovalo bonus. Dokoupení brýli i nabíjecích baterii je samozřejmě náklad navíc, vč. poštovného a uvádění bonusu je klamání zákazníka. Z toho důvodu nemohu obchod doporučit.

Reakce obchodu Geoserver.cz

S klientem bylo jasně předem dohodnuto dopravné a dobírkovné zdarma. U dálkoměrů jsou dodávány vždy START baterie, nikoli dobíjecí, brýle do dodávají v akcích, které určuje importér LEICA - není to stabilně celý rok. Název bonusu je vždy v názvu produktu - pro přehlednost.

U zboží bylo uvedeno SKLADEM, ale skutečnost taková nebyla.

Reakce obchodu Geoserver.cz

Je třeba upřesnit KDE skladem - máme několik poboček. Pokud je uvedeno SKLADEM, doporučujeme ještě ověřit na bezplatné lince, abychom specifikovali na které pobočce.

• Zatím nejhorší internetový obchod co jsem poznal. dorazilo něco jiné než jsem si objednal, objednávku nešlo zrušit, v průběhu vyměny zvedli cenu, zdoží skladem = znamená skladem v Holandsku dorazí za 30dnů. NEDOPORUČUJU.

Reakce obchodu Geoserver.cz

Pokud si někdo objedná specifické zboží z produkce TOPCON, co není skladem v ČR, distribuuje se z Holanské centrály této japonské značky. Cena se řídí aktuálním kurzem v den objednání.

• komunikace a dlouhá dodací doba

V tomto obchodě byl výrobek co jsem potřebovala nejlevnější na internetu, ale o potvrzení objednávky jsem si musela zavolat, přestože slibují kontaktovat do 24 hodin.A dodací lhůta týden u běžného zboží je dnes už dost pasé.

Reakce obchodu Geoserver.cz

U některých specifických produktů je bohužel týden normální lhůta.

• nepružné nabídky vebových stránek

Dtto předešlé skutečnosti

Reakce obchodu Geoserver.cz

Co si máme asi pod tímto představit? Ani náš IT technik z této reakce není moc moudrý.