• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Nevím

Slušný a spolehlivý obchod

• technická pomoc
    • nenašel jsem

• Cena a sortiment

• Rychlost a spolehlivost
    • žadne

vynikajici

• Nebyl přiložen návod v českém jazyce a nebyl k dispozici ani ke stažení v elektronické podobě.

Reakce obchodu Geoserver.cz

Dobrý den, manuály se distribuují mailem v elektronické podobě, po doručení zboží PPL a připsání dobírky.

GEOSERVER

• Přehlednost, rychlost, příznivá cena

• široký sortiment zboží

doporučuji budete spokojení

• Ceny, přehlednost obchodu, sortiment.

Výborná komunikace, vstřícné a ochotné jednání obchodníků.

• V popisu zboží je jasně uvedeno, že je k tomuto zboží dodáván Bonus, ten byl vyobrazen jako brýle pro lepší viditelnost laseru a nabíjecí baterie, tento bonus nebyl dodán. Po telefonu, s podmínkou platby předem na účet jsme se dohodli na dopravě zdarma, nicméně nebyla řeč o tom, že by dopravné nahrazovalo bonus. Dokoupení brýli i nabíjecích baterii je samozřejmě náklad navíc, vč. poštovného a uvádění bonusu je klamání zákazníka. Z toho důvodu nemohu obchod doporučit.

Reakce obchodu Geoserver.cz

S klientem bylo jasně předem dohodnuto dopravné a dobírkovné zdarma. U dálkoměrů jsou dodávány vždy START baterie, nikoli dobíjecí, brýle do dodávají v akcích, které určuje importér LEICA - není to stabilně celý rok. Název bonusu je vždy v názvu produktu - pro přehlednost.

• komunikace a odborná knzultace přehled o parametrech sortimentu

Potřeboval jsem levný nivelační přístroj a na internetu jsem našel váš obchod.Nabízené přístroje se mi zamlouvali,tak jsem si objednal.Zboží bylo dodáno v domluvené době a za domluvenou cenu.S nákupem jsem spokojen a děkuji.

U zboží bylo uvedeno SKLADEM, ale skutečnost taková nebyla.

Reakce obchodu Geoserver.cz

Je třeba upřesnit KDE skladem - máme několik poboček. Pokud je uvedeno SKLADEM, doporučujeme ještě ověřit na bezplatné lince, abychom specifikovali na které pobočce.

• běžný internetový obchod

běžný internetový obchod

• Zatím nejhorší internetový obchod co jsem poznal. dorazilo něco jiné než jsem si objednal, objednávku nešlo zrušit, v průběhu vyměny zvedli cenu, zdoží skladem = znamená skladem v Holandsku dorazí za 30dnů. NEDOPORUČUJU.

Reakce obchodu Geoserver.cz

Pokud si někdo objedná specifické zboží z produkce TOPCON, co není skladem v ČR, distribuuje se z Holanské centrály této japonské značky. Cena se řídí aktuálním kurzem v den objednání.

• Dobrá komunikace

Tento obchod mě byl doporučen, ochota a rychlost vyřízení objednávky na 1.

• Výběr, rychlost
    • --

Naprostá spokojenost

• komunikace a dlouhá dodací doba

V tomto obchodě byl výrobek co jsem potřebovala nejlevnější na internetu, ale o potvrzení objednávky jsem si musela zavolat, přestože slibují kontaktovat do 24 hodin.A dodací lhůta týden u běžného zboží je dnes už dost pasé.

Reakce obchodu Geoserver.cz

U některých specifických produktů je bohužel týden normální lhůta.

• přehlednost

spokojenost