• Kdykoli jsme v Podolí nakupovali, vždy bylo vše OK
    • Zklamání z e-shopu. Objednali jsme v neděli večer, vyřizováno bylo až ve středu, dodání v Zásilkovně až v pondělí, tedy 8. den.
  • - dlouhá dodací lhůta - dřív než zboží přišla emailem výzva k ohodnocení objednávky... takže zatím není možné soudit nic, kromě toho...

• Strasne dlouho to trva
    • V dnesni dobe opravdu neskutecna doba dodani. Clovek si muze vybrat. Priste u kohokoliv jineho.

Objednavka udelana pred tydnem a zbozi porad nikde .. uz nikdy vice ..

• Po 6 dnech stále nikdo objednávku neodeslal (naštěstí objednávka na dobírku) a email nikdo neodepsal.

Hledala jsem upozornění, že by mohl mít třeba obchod dovolenou ale nikde nic a proto nedoporučuji bohužel.

Mizerná komunikace. Objednal jsem si zboží a po potvrzení objednávky je zaplatil. Když jsem ani po třech pracovních dnech neobdržel potvrzení o platbě, či alespoň vyrozumění o stavu řešení objednávky, tak jsem na obchod zaslal dotaz. Hned druhý den ráno mi přišel e-mail s fakturou, kde se obchod tvářil, že vše běží dle plánu a jako na drátku. Na můj dotaz nikdo z firmy doposud neráčil odpovědět.

O dalším nakupování v obchodě s tímto přístupem k zákazníkům nemám zájem.

• Byla to první objednávka a zřejmě také poslední. Objednáno před měsícem a doposud zboží nedorazilo.

• Objednávka stále nedorazila.
    • Obchodník nereaguje.

Nebyla to první objednávka, která dopadla takto.

Žádná reakce ze strany obchodu po 60 dnech od objednání !!!!!

Zatím jsem nic neobdržel a ze strany obchodu doposud nebylo sděleno kdy zboží dorazí takže není co hodnotit

Dobrý den.

jak jsem informovali na webu, jde o předprodej, výroba a dodání geocoinů bude trvat zhruba dva měsíce.
    Protože nelze zcela vyloučit možnost zdržení ve výrobě nebo dopravě, nemůžeme závazně garantovat termín dodání.
    Více viz https://www.geokes.cz/giga-event/gps-maze-europe-2020-geocoin-gold-edition.html

S pozdravem,
    Slávek Hoblík

Dvakrát jsem psal email s dotazem ohledně objednávky.
    Žádná reakce.
    Tak jsem asi přišel o peníze.
    No, zkušenost. Co se dá dělat.

Reakce obchodu Geokes.cz

Omlouváme se za komplikace s objednávkou. Platbu samozřejmě vracíme.

Objednáno před 5 dny,zaplaceno a balíček stále neposlali a nekomunikují.

• Jednou tak, jednou mák. Jak mohu hodnotit, když nic nedošlo, ani žádná zpráva o odeslání a tak.

Reakce obchodu Geokes.cz

Dobrý den, geocoin ve Vaší objednávce je nabízen v předprodeji s dodací lhůtou 1-2 měsíce. Podmínkám předprodeje je v popisu geocoinu věnován celý odstavec, zvýrazněný červeně.

• obchodník nezvládl objem zakázek pred Vanoci a rozhodl se raději zavřít na cele svátky
    • Ve této složité době je si potřeba vážit každé objednávky a kupujícího zákazníka, podle me zkušenosti vyhovět i na úkor svého pohodlí

Reakce obchodu Geokes.cz

Vaše nespokojenost nás mrzí. To že máme na svátky zavřeno je obyčejná lidská potřeba trávit čas s rodinou.
    Poznámku o nezvládnutém objemu zakázek před Vánoci příliš nechápu, všechny objednávky jsme zákazníkům včas rozeslali.
    Přeji hezký rok 2021,
    Slávek Hoblík

• Při požadavku na platbu kartou nepřišel žádný potvrzující mail či SMS s údaji k platbě. Po změně způsobu platby na dobírka opět nepřišla žádná zpětná reakce potvrzující objednávku. Po týdnu od objednání jsem volala do obchodu abych zjistila, zda vůbec objednávku někdo přijal a zda zboží dodají.
    • Nedoporučuji

Reakce obchodu Geokes.cz

obdrželi jsme od vás dne 25/11 tři objednávky na stejné zboží, s různými způsoby platby. Obratem jsme se na vás emailem obrátili s dotazem, zda platí všechny nebo jen jedna objednávka.
    Na email bohužel nepřišla žádná reakce. Po telefonické dohodě jsme Vám zaslali objednávku na dobírku.
    Vaše nespokojenost nás mrzí.

• Dlouhá doba doručení
    • Špatná komunikace

V obchodě jsem objednával tričko s vlastním nickem, tedy vyráběné na zakázku. Uvedená doba dodání byla 1-2 týdny. Tričko jsem objednal 6.10. a ještě ten den zaplatil převodem. 18.10. jsem neměl žádné informace ohledně stavu objednávky, zaslal jsem tedy mail s dotazem. 20.10. mi přišla zpráva "Děkujeme za Vaši objednávku", jako by se jí teprve začal někdo zabývat. Zaslal jsem tedy další mail s dotazem. Na ten mi bylo ještě týž den odpovězeno, že je triko ve výrobě a odeslat by se mělo ve čtvrtek (22.10.).
    V pátek 23.10. večer mi přišel mail "Změna stavu objednávky" s tím, že byla odeslána. Bohužel bez odkazu na sledování, ale ten samý den přišel mail i od Zásilkovny. Zásilka odeslána nebyla, obchod jen předal elektronická data k zásilce.
    26.10. byla objednávka konečně odeslána, načež jsem si ji 27. mohl vyzvednout na Zásilkovně. Přesně 3 týdny po objednání. A to jsem za celou dobu obdržel jeden krátký mail s tím, že je na webu uvedena orientační doba dodání 1-2 týdny. Ani náznak omluvy.
    Děkuji, už nikdy víc.

Reakce obchodu Geokes.cz

Dobrý den, vaše nespokojenost nás mrzí. V popisu produktu i v informačním emailu uvádíme následující:
    "Objednáváte položku, která není skladem, ale vyrábí se. Protože nelze zcela vyloučit možnost zdržení, nemůžeme závazně garantovat termín odeslání."

omezená otevírací doba, na e-maily nereaguje

Reakce obchodu Geokes.cz

Dobrý den, vaše nespokojenost nás mrzí. O potřebě hradit dodatečnou úpravu produktů - jako například gravírování geocoinů - informujeme v popisu produktu.

špatná komunikace, vůbec žádné vyjádření ke stavu objednávky

Reakce obchodu Geokes.cz

Vaše nespokojenost s vyřízením této objednávky nás mrzí. Jsme rádi, že jste na nás přesto nezanevřel a objednáváte i nadále. Děkujeme.

Aroganní povrchní jednání, žádná vstřícnost ani ochota podat bližší informace ohledně typu a výroby razítek.

Reakce obchodu Geokes.cz

Dobrý den, vaše nespokojenost nás mrzí. Snažili jsme se podat telefonicky všechny informace, které je možné podat po telefonu. Ohledně konkrétního výběru razítka jsme vás odkázali na eshop, kde je potřeba vybrat konkrétní typ razítka, abychom pro vás mohli připravit konkrétní návrh otisku pro vybraný tvar/velikost razítka..

• Nespolehlivé informace ohledně dodání
    • Nejprve mela byt objednávka připravená do cca 3 dnů, po více nez týdnu najednou nedokázali říct, kdy to bude
    • Nereagování na emailové dotazy
    • Po telefonu nejsou moc příjemní

Reakce obchodu Geokes.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jsme vám nemohli vyhovět dle vašich představ. Vaše objednávka obsahovala na zakázku vyráběnou položku, kde není vždy možné závazně potvrdit konrétní termín dodání.

Nemám ani zboží, ani peníze, ani informaci, přestože jsem se na situaci cca po týdnu dotazoval emailem. Nikdo nekomunikuje.... :(

Reakce obchodu Geokes.cz

omlouváme se za delší dobu zpracování objednávky. Bohužel byl vzhledem k chorobě náš provoz více než týden zcela paralyzován. Děkujeme za pochopení.
    www.Geokes.cz - váš geocaching shop