Zboží - konkrétně "lepící pásky" nejsou originálně zabalené a v ústech vytvářejí mazlavou hmotu a mají příchuť (zkoušel jsem stejnou značku pásek) od jiného distributora a jejich kvalita je úplně jinde...!!!

objednávám do zásilkovny a na dobírku, abych měla dost času na vyzvednut.í dost cestuji. zboží bylo k vyzvednutí v alza boxu. musela jsem zaplatit předem přes internet a navíc jsem na to měla jen 2 dny, což mi nestačilo. musela jsem požádat jinou osobu o vyzvednutí.
    za mě velké mínus.

Slibuji slevy které nikdy ne splní

Reakce obchodu gehab.cz

množstevní slevy se počítají až od více kusů (ve Vaší objednávce byl jen jeden) a pro věrnostní slevy je nutné být při objednávání přihlášený, aby systém poznal, jakou slevu má přidělit.
    Pokud by cokoliv z toho zlobilo (zapomenuté přihlašovací údaje a podobně) tak není problém nám zavolat a vše uděláme telefonicky k vaší spokojenosti. Pokud byl nějaký takový problém, prosím dejte vědět a vše pochopitelně dáme do pořádku.
    Tomáš Papež

Obchod slibuje % slevy ale když k ním má dojít tak vás zdlouhavě registrují
    tak že to raději vzdáte a zaplatíte plnou cenu raději kdyby nic neslibovali
    Proč registrovat když mají vaše údaje e-maily a telefon .

• Zboží přišlo pozdě a navíc neschopnost a nevstricnost přepravní společnosti

Reakce obchodu gehab.cz

Dobrý den, za pozdržení balíčku se omlouváme. Objednávku jsme dostali ve středu odpoledne, ve čtvrtek jsme balíček odeslali, ale technickou chybou se vrátil v pátek odesílateli. Obratem jsme poslali zboží znovu, doručováno na adresu bylo v pondělí. Umíme to mnohem rychleji, ale někdy si počítač postaví hlavu. Zdržení nás mrzí. GelorenHA.cz

• Přehledný web
    • Neuplné popisky produktů, chybí kompletní složení

Obchod funguje velmi rychle. Dodání druhý den až domu.

• Rychlé doručení

Funguje dobře přest internetu