Pneumatiky jsou 4 roky starý, přičemž jejich cena tomu neodpovídá. Na fotce na Heurece je zobrazen novší model, který je po všech stránkách lepší.

podvodníci

• nízké ceny za pneumatiky, které ale nemá !
    • komunikace

obchod nekontaktuje zákazníka o stavu objednávky, nezvedá telefon, nabízí pneumatiky, které nemá skladem, prostě nespolehlivý obchod,NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD !!!

• Výhody jsem nenašel
    • Prodává 3 roky staré zimní pneumatiky. Vezmu-li v úvahu, že zimní pneumatiky mají doporučenou dobu použitelnosti 4 roky, tak na začátku zimní sezony budou téměř na konci použitelnosti. Podle hesla "Nechci slevu zadarmo".

• ceny
    • staré zboží , pneumatiky jsou vyrobeny 2013, u zbozi nebylo vubec uvedeno, navic stitek ktery prodejce u pneu uvadi vubec neodpovida stitku ktery byl na pneu

NENAKUPOVAT

• Dodávají 5 let staré zimní pneu, neuvádějí že se jdná o staré pneu.Ale u některých ano, takže to budí dojem, že ostaní bez poznámky DOTjsou nové, skutečnost je že Vám pošlo 5 let staré zimní pneu.

Nebrat

• nevím
    • nevím

• - dobrá cena
    • - staré zboží
    • - škobrtnutí v logistice

Objednal jsem zboží skladem, za týden jsem zjišťoval kde je. Tak mi zavolali zpět o obratem odeslali. OK, stane se.

Ale objednal jsem 2ks nového, rozhodně ne výběhový dezén Conti TS850, a dostal jsem rok výroby 28/2013 a 29/2013. To mi přijde kapku staré.

Zaslané staré zimní pneu. DOT:18 týden roku 2013. To jest 3roky staré zimní pneu vyrobené v Rusku.

• dobrá cena
    • dodávky zboží. píšou že dorazí v pátek volám i na čišlo kurýra a ten mi napíše máte špatné číslo a zboží dorazí až v pondělí

• Mám hodnotit službu která mi nebyla poskytnuta. 12 dní od objednání se nic neděje.To hodnotím jako velmi leknaví přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu GeckoPneu.cz

velmi mě mrzí, že Vaše objednávka nebyla uspokojena. Nevím, o jakou objednávku se jedná, měli jsme pouze jeden takový případ, kde bylo zboží objednáno u našeho externího zahraničního dodavatele, který nám zboží bohužel i přes naše urgence nedodal.
    Pokud je to ještě možné, rádi bychom to napravili, byť se nejedná přímo o naše zavinění.
    Pokud máte ještě zájem, kontaktujte nás a určitě nalezneme řešení.

Váš Gecko-tým