• Zboží bylo sice doručeno, ale přišlo ve velmi špatném stavu.
    • Nedokážu pochopit, že tak nekvalitní zboží pošlou.

Reakce obchodu GD design s.r.o.

v tomto případě proběhla komunikace se zákazníkem. Na vyzvednutí jsme poslali přepravního kurýra, který zásilku vyzvedl. Zákazníkovi byli obratem vráceny zpět peníze na účet. Na případné reklamace se snažíme reagovat co nejrychleji. S pozdravem GD design s.r.o.

• Obchod nereagoval ani na objednávku ani na mail, který jsem posílala po týdnu, protože mi nepřišly údaje k platbě.

Ikdyž jsem za zboží platila ani né 1.000,-kč nepočítali mi dopravu,protože zboží bylo po slevě.

Pěkné zboží, rychlé dodání.

jsem maximálně spokojena.andělky jsou moc krásné.

• Objednala jsem 2 veci. Velkou sklenenou dekoracni vazu - byla dobre zabalena a dorazila v poradku.
    • Druha vec byla latkova zarazka ke dverim - bohuzel mela flek. Obratem mi byly vraceny penize za zarazku i postovne (vraceni zbozi).
    • Velmi doporucuji, ferove a bleskove jednani!

• Široký sortiment produtů,slušná rychlost dodání, solidní cena.
    • Žádne nevýhody

• skvělé zboží, ceny a rychlost dodání

Dobrý výběr i ceny, rychlá dodávka.

• Objednávku jsem zrušil, protože nebyla dodržena lhůta pro dodání zboží
    • Na můj email, kterým jsem se snažil zjistit, v jakém stavu je objednávka, jsem nedostal žádnou odpověď

• Celkem vstřícná a rychlá komunikace
    • Rychlost odeslání
    • Kvalitně zabaleno
    • Zboží neodpovídající ceně

Pokud je někdo schopny na e-mail s dotazem na bližší info o poškození zboží napsat, ze poškození nebude vidět, tak by neměl prodávat.
    Drobné bublinky a poškrábaná barva se dá opravit, ale ohnutá římská čísla (všechny) to bude řekl bych nemožné.
    Kdyby mi takové zboží přišlo z Činy, nedivím se , ale bylo by to za par korun. Proste nic extra ,až na velikost, na tomto zboží nehledejte. Ale lepší varianta bude objednat z činy se samolepicimi číslicemi za desetinu ceny.

Z obchodu sa vobec neozvali tri tyzdne sama som musela volat a ani nevedeli povedat ci maju tavar na sklade

• Kvalita

• Rychlost.

Rychle vyrizeni
    Komunikace eshopu
    Ochota personalu

Doporučuj

• komunikace s obchodem na 1*

Velká spokojenost , rychlé dodání

rychlé vyřízení. Zboží dobře balené = sklo.

Obchod na objednávku reagoval velmi rychle. Dokonce mne kontaktovali, abychom vyjasnili drobnost týkající se objednaného zboží. Doručení proběhlo velmi rychle, v podstatě ze dne na den.