rychlý a spokojený nákup

• Rychlá , bezproblémová dodávka

• sortiment

rychlé dodání, bezproblémový nákup

Jednoduchost, rychlost , vše organizačně za 1 (jedna),spokojenost na mé straně.

• Rychlé vyřízení.
    • Zboží je kvalitní.

• Přehledné informace o výrobku

Rychlost. Rozumné ceny

• Multifunkční spotřebič
    • Výborný na rozpékání zmraženého pečiva
    • Pečená krkovice je křupavá jako z grilu
    • Šetří energii, protože je zahřátá za zlomek času než klasická trouba
    • Jednoduché ovládání
    • Spousta příslušenství a možností využití
    • Ventilátor je hlučnější než u naší 10 let staré horkovzdušné trouby
    • Hranolky NE! To je největší zklamání. Jsou bez chuti a šíleně tvrdé, kdo tvrdí že jsou stejné jako z klasické fritézy, tak neví co mluví, na klasické smažené v oleji to nemá ani náhodou. Po všech obrázcích a videích na internetu u horkovzdušných fritéz to opravdu nečekáte a pokládáme za důležité tento mýtus vyvrátit.

Po vychytání teplot a časů, je to skvělý pomocník. Určitě doporučujeme. Otočnou klec na hranolky jde využít i jinak, třeba na nudličky z krkovice a výrobu domácího gyrosu, chuťově senzační věc. Hranolky jsme zkoušeli také, ale je to na vylámání zubů a navíc hranice mezi syrovým a hotovým není ani 5 minut, dodělané jsou vždy zcela hnědě, takže nezdravé. V domácnosti se hodí hlavně na rozpékání zmraženého pečiva, čtyři zmražené rohlíky jsou hotové za 2 minuty od zapnutí, křupavé jsou jako právě čerstvé, oproti velké troubě ohromná úspora času a energie.

• Rychlá dodání,komunikace

• Celková spokojenost s obchodem, dobrá komunikace, rychlá dodávka zboží.

• Reklamace byla vyřešena velmi rycnle

super bsz chibny

Výběr produktu jsem konzultoval s pracovnicí eshopu, poradila mi produkt vhodný pro mé potřeby.

dobrá komunikace, rychlé vyřízení

Obchod na eshopu tvrdí, že dostupnost odvlhčovače Clean Air Optima CA 704 je skladem do 30 dnů, ale je to klamavá informace. Já si objednala dva odvlhčovače v říjnu a zaplatila předem. V listopadě žádná informace o zboží, volala jsem a bylo mi sděleno, že bude skladem 30. 11. a dodán 8. 12. Je 13. 12. a já nemám zprávu. Volala jsem podruhé a b,lo mi sděleno, že skladem nejsou a neví, kdy skladem budou. Na eshopu však stále tvrdí "dostupnost do 30 dnů". Trvám na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz, doufám, že asponň toto proběhne co nejrychleji a v pořádku. Dva měsíce disponují s mými penězi a nemají ani tu slušnost mě o stavu objednávky informovat.

Reakce obchodu Gavri.cz

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s naším servisem bohužel v tomto případě pouze přenášíme informace od výrobce. Za rychlost zpětné Vazby se omlouváme bohužel je to způsobeno aktuálním obdobím. Samozřejmě vracení peněz již proběhlo tak jak má.
    S omluvou
    Michal NOATON

• Rychlost dodání zboží.

S obchodem jsem byl velmi spokojen. Mohu doporučit ostatním zákazníkům.

rychlost rozumne ceny

• Rychlé a seriózní vypořàdàní objednávky