Nefunkční zboží a ukrutně složitá reklamace.

Reakce obchodu Gastrokuchyn.cz

Vaše hodnocení nás neměle překvapilo. Velice bychom ocenili, pokud byste daný problém prvotně řešili s námi. Jelikož jste nás se vzniklou situací neseznámili, neuměli jsme to řešit. Na základě této recenze jsme Vás již stihli kontaktovat telefonické a také emailem abychom Vaší reklamaci uměli vyřídit hlavně k Vaší spokojenosti

S přátelským pozdravem
    www.gastrokuchyn.cz

Objednali jsme 2 role 280×600 cm a došli 2 role 280×300 cm.
    Uvidíme jak dopadne reklamace.

Reakce obchodu Gastrokuchyn.cz

velmi nás mrzí vzniklá situace a omlouváme se Vám za dodání zboží v nevyhovující kvalitě v důsledku chyby na skladě. Vaši reklamaci jsme ihned vybavili a objednané zboží Vám bylo doručeno.

Samozřejmě, do budoucna se budeme snažit, aby se taková chyba již neopakovala.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• zboži jsem nedostal.nevim proč

Reakce obchodu Gastrokuchyn.cz

Vaši objednávku jsme vybavili a expedovali do 24 hodin od jejího vytvoření. Hned druhý den Vám bylo zasláno sledovací číslo zásilky na základě kterého si umíte sledovat její pohyb. Kurýrní společnost se zpozdila na základě čeho jste nás kontaktovali. Hned jsme začali tuto situaci s přepravní společností řešit, aby Vám bylo zboží co nejdříve doručeno. Je nám líto, že přestože k prodlení nedošlo u nás, ale v rámci kurýrní společnosti, je Vaše negativní recenze orientována na nás. Věříme, že v konečném důsledku budete se zbožím spokojeni, a že recenzi přehodnotíte.

S přátelským pozdravem
    www.gastrokuchyn.cz

• Obchod neinformuje o dodání.

Reakce obchodu Gastrokuchyn.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, i když negativní.

Je nám to velmi líto, avšak ve Vašem případě jsme Vám bohužel neuměli pomoci. Zboží z Vaší objednávky jsme Vám ihned po obdržení objednávky vyexpedovali, jak to deklarujeme na naší webové stránce t. j. do 24 – 48 hodin.
    Momentálně je největším problémem v české republice kurýrní společnost 123kurýr, kde zboží nedoručují. Bohužel tuto skutečnost ovplivnit nevíme nakolik mezi prodávajícím a kupujícím se nachází přepravní společnost, která v tomto případě pochybila.

Věříme, že nám dáte ještě šanci na nápravu a při Vaší příští objednávce dopadne vše bez komplikací.

www.gastrokuchyn.cz

Nevím co mám hodnotit, zboží mělo být skladem a stále nedorazilo.

Reakce obchodu Gastrokuchyn.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho eshopu.

Vaše hodnocení nás nemilo překvapilo nakolik Vaši objednávku evidujeme ihned po obdržení vybavenou a expedovanou kurýrní společností 123kurýr. Mezi prodávajícím a kupujícím se nachází třetí strana to kurýrní společnost, která v doručení zásilky pochybila.

Bohužel daný problém neumíme vyřešit bez náhlasení problému. Za vzniklé komplikace a nepříjemnosti se Vám jménem kurýrní společnosti omlouváme. Následně daný problém urgujeme v kurýrní společnosti s expresním doručení.

www.gastrokuchyn.cz

Ačkoliv inzerát informoval o odeslání zboží do 24 hod., zboží bohužel nedorazilo ani po několika týdnech. Žádná zpráva, žádná omluva, žádné info z obchodu o problémech s objednávkou.

Reakce obchodu Gastrokuchyn.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho eshopu.

www.gastrokuchyn.cz

• Nedůslednost při vyřizování objednávky v expedici

Objednala jsem injekční stříkačku, došel teploměr na pečené maso s dodákem na injekční stříkačku. Reklamovala jsem telefonicky, paní slíbila nápravu, že pošlou stříkačku a teploměr kurýr vezme zpět. Dosud se nikdo neobjevil. Jsem otrávená !!! Zdravím Hořáková Josefa

Reakce obchodu Gastrokuchyn.cz

velmi nás mrzí vzniklá situace a omlouváme se Vám za dodání zboží v důsledku vady na skladě. Vaši reklamaci jsme ihned vybavili hlavně k Vaší spokojenosti a byla Vám zrealizována záměna zboží.

Samozřejmě, do budoucna se budeme snažit, aby se taková chyba již neopakovala a potěšíme se, dáte-li nám možnost naši chybu napravit při Vašem dalším nákupu.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Obchod zrušil objednávku s tím, že zboží nemá ani výrobce. Ještě ten den jsem zboží objednal přímo u výrobce a do týdne bylo u nás (z Holandska).
    Takže určitě nedoporučuji.

Reakce obchodu Gastrokuchyn.cz

děkujeme, že jste si našli čas a zanechali nám zpětnou vazbu.

V době vytvoření obejdnávky byla Vaše objednávka ihned stornována, kde jsme Vám tuto informaci podali. Mrzí nás, bohužel naskladnění zboží u našich dodavatelů ovlivnit neumíme.

www. gastrokuchyn.cz

U produktu nebyl český návod, dále nejde přehodit dveře na druhou stranu i když je to psano, že je to možné (není tam pant na druhou stranu).

Reakce obchodu Gastrokuchyn.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu, které nás nepříjemně zaskočilo. Velice bychom ocenili, abyste daný problém prvotně řešili s námi. Jelikož jste nás se vzniklou situací neseznámili, nemohli jsme to náležitě řešit. Na základě negativní receze jsme vyvíjeli snahu situaci řešit, bohužel bezvýsledně.

www. gastrokuchyn.cz

• Velká nevýhoda je ta, že v případě problému nemají servis v česku. Po telefonu se velice špatně závada opravuje. Nejsou schopni správně poradit. Telefon na jejich servisního technika vám nedají, musíte si poradit sami. Od nich bych už nic nekoupila.

Zboží dodáno. Problém byl ten, že nebyl dodán český návod. Velice špatně se tam dovolá, člověk na telefonu zařízení nerozumí. Tady nekupujte.

Reakce obchodu Gastrokuchyn.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu, které nás nemile překvapilo. O tomto problému jste nás informovali a situaci jsme s Vámi aktivně řešili a vyřešili předpokládáme k Vaší spokojenosti.
    Velice nás mrzí, že i přesto jste se rozhodli pro negativní recenzi.

www. gastrokuchyn.cz

• zboží přišlo poškozené (prohnuté - nic co bych nedokázal opravit) ale obal byl ok takže není chyba dopravce. dvířka nedovírají (nutné také upravit), matky a šrouby z materiálu že se vám to při dotahování hned urve. Naběračka přišla uplně jiná než inzerují. ten kdo tam balí zboží k expedici by potřeboval ,,proškolit,,. Doporučuji pokud nevadí že to není o tom rozbalit, složit a užívat si. Po menších opravách uvidíme. Materiál vypadá že mu spíše ohen uškodí, ale uvidíme. Každopádně vím že já zde již nenakoupím. Ano cena ,,jenom,, 2 t. také jsem neočekával zázraky jenom jsem očekával nepoškozené zboží, dodání toho co jsem si objednal a kvalitní šrouby a matky.

Reakce obchodu Gastrokuchyn.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení. Pokud bylo zboží poškozeno, prosíme prvotně kontaktovat náš obchod, protože takto neumíme vyřešit Vaši reklamaci na základě recenze. Samozřejmě reklamaci vyřídíme k vaší spokojenosti po nahlášení reklamace.

www. gastrokuchyn.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Pokud zboží nemá na skladě, tak ho nemůžu nabízet.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Objednávka byla magnetická lišta s háčkama!! Když si je domyslim, tak magnetická lišta je funkční!!

• Produkt je funkční, ale přišel poškozený, ohnutý nerezový roh skeletu a poškozený přívodní kabel. Nemám sílu ani náladu posílat výrobek zpět, opravil jsem si sám.