Nedoporučuji!.
    K mražáku nemají štítek a k chladničce sice dodali, ale nikde není uvedena hodnota fyzické měřené konstantní nesnesitelné hlučnosti 70db, jen jednoho výrobku, kterou ani zvýšeným mluveným křikem nepřehlušíte. A teď si představte, že toto pořídíte 2x a ani na dotaz nic nedodají, natož jakékoliv fotografie!
    Prodejce pan Jiří Šenkeřík, v podstatě stroze vám napíše asi nějak takto " když jste zboží koupili, tak jsem bral za to, že už to není důležité! "
    Slíbí, jako že dodá, ale to byla poslední zpráva slibotechny.
    Tím veškerá jejich komunikace i na další dotaz už skončila.
    Hlavní je prodat.
    Nesmyslně chladničku i mražák zabalí na stojato, jak mrakodrap a to ještě na malou atyp zkracovanou paletu.
    Pak očekávejte stav dopravy.
    Jinak krabice poškubaná převozem. Vidlice do zásuvky 220V Zkřivená, zničena, neřeším vyměním.
    Vrch chladničky mapy od výrobce i zboží samý ušmolený silikon a nic moc za ty finance kvalitu a jakékoliv vybavení nečekejte.
    Aušus obyč čínská šedá retro škaredá kelímková plastová madla.
    I přední panel uvnitř lednice prohnuté!
    Hlavně že se dá vše zamknout.
    Ochranná folie na dveřích naříznutá.
    Doba expedice nachystání nekonečná první zpráva po 3 dnech, že to už balí a další den prý vyřízeno i s dopravou, kterou můžete očekávat od objednání nejdříve až po 8mi dnech. 25 objednáte a 2hého další měsíc obdržíte.
    Předražený dopravce napíše sice den, ale ani přibližná hodina dopravy nikde.
    Po zavolání dopravci vám už odpoví.
    Osobně vlakem jsem u prodejce do pár hodin.
    Jen tak pro info.
    A co se týče 13tého jim znovu byl mnou připomínajíci dotaz na předchozí nezodpovězený email odeslán, na dotaz co mne slíbili odpovědět.
    Dnes 18 tého k poledni nepřišla doposud žádná odpověď.
    Ta přijde až po této sqělé recenzi a očekávám jejich nějakou nesmyslně obhajující reakci a to ihned.

Prosím příště komunikovat v češtině.

Jsem velmi spokojen.Po dodání jiných nožů došlo okamžitě k nápravě. Moc děkuji

objednala jsem špatný typ, ale zavolali mi a poradili, původní objednávku stornovali a objednali jsme jiný, správný kus

• Rychlé vyřízení objednávky, vše proběhlo bez sebemenších komplikací. Nakupuji zde pravidelně.

Vitrina přestala svítit.Nahlaseni závady.Sděleno,že se ozvou.Nic.

• Profi

Skvelé doporučujem

Rychlé dodání, zboží je v pořádku.
    Spokojenost.

rychlé jednání i doručení

• Super obchod
    • Komunikace s obchodem

Profesionalita,rychlost dodani

• Rýchlosť, Komunikácia, Prehľad produktov

zatím nedorazilo zboží....špatně uvedená platba dopravci !!!!!

• nevýhoda žádná

okamžitě reagující obchod, a vše v naprostém pořádku

všechno klaplo na jedničku

Dobrá cena.

• dobrá komunikace, rychlé doručení

• užasny ludia s velkou trpezlivosťou

Nejprve jsem dostala email, ve kterém bylo napsáno, že se objednávka kompletuje a v nejbližší době bude odeslána. Když se měsíc nic nedělo, tak jsem tam volala a bylo mi řečeno, že vitrinu, kterou jsem chtěla mají vyprodanou. Přitom na internetu byla stále v nabídce.