• Cena,rychlost

• Dobrá komunikace,kvalitní montáž a max. snaha vyhovět zákazníkovi

• široká nabídka zboží
    • úžasná komunikace s pracovnicí firmy, která byla velice vstřícná a neskutečně trpělivá, což je s některými zákazníky téměř nadlidský výkon
    • fungující komunikace mezi obchodem a dopravcem

Po dlouhém hledání jsme našli Váš obchod a nejdříve jsme si objednali jenom dva kusy roštů, ale hned v pondělí jsme objednali ještě další dva.Jsme maximálně spokojeni s paní která naší objednávku vyřizovala a všem známým budu Váš obchod doporučovat .Veliké díky Hana a Vassil Petrov

Obchod doporučuji. Velice příjemná paní při komunikaci na telefonu. Zařídila objednávku a zboží bylo odesláno v termínu.

Super komunikace, ve všem nám vyšli vstříc. Za nás spokojenost.

• Ok

• Ceny
    • Komunikace obchodu
    • Obchod můžu jen doporučit

O žádné nevím

Neuvěřitelně milí a ochotní !!!! A to jsem nejprve nevědomky hovořila i s panem majitelem a zasypala ho spoustou otázek…. A nabyla jsem dojmu, že nejen on, ale všichni pracovníci jsou tu opravdu pro zákazníka! V dnešní době neuvěřitelné! Kamna už mám a této firmě moc děkuji přeji ať se daří !!!

• Jediný obchod, který jsem našel, který měl filtr, který jsem potřeboval

S obchodem jsem velice spokojená kamna skladem . Zavolala jsem paní si vyplnila dodací adresu a ještě ten den kamna nakládka druhy den kamna doma. Takže spokojenost.

Výborná komunikace a poradenství. Přestože jsem objednával jen za 1000,- byla mi věnována maximální peče. Mám chuť si ďíky tomu znovu něco v eshopu objednat. Škoda, že teď nic od GAS.cz nepotřebuji .

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • 0

• rychlá dodávka

• Rychle vyřízeno

100% spokojenost

Ochota, rychlost doručení pokud je zboží na skladě.

• Velmi ochotni, profi a rychlé jednání, dekuji

• Zboží doručeno v předstihu před deklarované datem dodání. A to o 1/2 roku. Nevídané.

Příjemná obsluha, se snahou vyjít maximálně vstříct požadavkům. Snažili se najít i přijatelné alternativy a varianty tak, aby pokud možno co nejlépe vyhověly zákazníkovi. Tedy mně.

• Vstřícný přístup při výměně zboží