• Rychlé jednání a odeslání zásilky. Zboží v dobré kvalitě a za dobrou cenu.
    • Rychlé jednání v případě dalšího požadavku.
  • Objednané zboží doposud mi nebylo doručeno. Pouze dotazník a to je dost málo.

• Po telefonickém doporučení mého setu, OK.
    • Užitečná rada.

• Rychlé vyřízení

• Široký sortiment zboží.
    • Dobré ceny.
    • Delší dodací lhůta (cca 2 týdny) na zboží, které není skladem, se kterou je nutné při objednání počítat.
    • Po týdnu od objednání a zaplacení zboží jsem se musel aktivně e-mailem zeptat, kdy mi bude doručeno. Odpověď přišla sice obratem i s přislíbeným termínem doručení, který byl i dodržen, ale ocenil bych, kdyby takovou informaci posílal eshop automaticky a ne až na dotaz zákazníka.

Spolehlivý eshop s prostorem pro zlepšování.

• Rychlost a vyborne ceny

Vše ok

Velmi rychlé dodání.

Vážení,vše proběhlo velmi dobře až do doby rozbalení,kde jsem zjistil,že dárek (náhradní řetěz) je pro mně nepouživatelný(řetěz je na jinou pilu-dlouhý),jinak jsem se vším spokojen ,pila 120iKIT.Děkuji,možná to napravíte.Váš klient J.B.

rychlé dodání, dobrá komunikace

• Prodejce po sedmi dnech od nákupu a zaplacení ani netuší kdy výrobek od prodejce obdrží.

Pokud si v.dubnu objednáte, možná do vánoc obdržíte - bez záruky.

Kupoval jsem přes e-shop řemen na trakturek MTD, za mě proběhlo všechno v pořádku. Jak objednávka, tak čas doručení.

Nakupuji pravidelně bez problému.

• Doporučuji

• Slušnost,ochota

• Nejlevnější
    • Rok výroby baterií je 2022!

Vše ok

• Rychlé doručení, perfektní domluva, dobrá cena a ochota poradit.. ještě jednou děkuji .. sekačka automower Husqvarna už jezdí po zahradě .. bez dlouhého čekání! Ještě doobjednám příslušenství..

Velmi rychle zasláno,dobrá cena,všem doporučuji.

Objednávka rychle vyřízena, před obchodem se dá zaparkovat.